Rüyada kedi görmek

Rüyada kedi görmek

Kediler son derece oyuncu ve sevimli hayvanlar. Üstelik insanlara iyi gelen pek çok özellikleri var... Peki, rüyada kedi görmek ne anlama geliyor dersiniz?

Rüyada görülen kedi birçok farklı anlam taşıyor. Rüyada dişi kedinin sahibini ısırması, sahibinin güzel ve rahat edeceği bir yıl geçireceği anlamına gelir. Bazen rüyada kedi görmek; sevimli görünüp insanlara kendisini sevdirmeye çalışan fesat bir kişiye işaret eder.

Rüyada yavru kedi görmek; her ne kadar yavru kediler tatlı olsa da rüyada yavru kedi, bazı kişilerin sizinle ilgili kötü planları olduğu ancak bu planlarını asla hayata geçiremeyecekleri anlamına gelir. Rüyada yavru kedi görmek; yardımcı, temizlikçi anlamına da gelir ve rüyayı gören kişinin işlerini kolaylaştıran ve ona her daim yardım eden kişilerin varlığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada kedi sevmek; eğer kedi beyaz ya da açık renkli ise bu bolluk bereket, mal ve mülkte artışa işaret eder. Evde, işte ve aşkta huzurlu ve mutlu olacağınıza, küs olduğunuz veya tartıştığınız biri varsa bu kişi ile barışacağınıza yorulur.

Rüyada siyah kedi görmek; aile hayatında büyük tartışmalara ve sorunlara yok açacak bir kişinin varlığına, kardeşler arasında tartışma yaşanacağına işaret eder. 

Rüyada sarı kedi görmek; kendiden beklenmeyecek bir üçkağıt çevirecek bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine ve bu kimse ile sıkı bir rekabet içerisine girileceğine işaret eder. Ayrıca maddi kaynaklarda yaşanacak kısa süreli sıkıntılara da delalet eder.

Rüyada gri kedi görmek; manevi anlamda sizi sıkan veya yoran kişi veya kişilerden kurtulacağınızı anlatır. Rüyada gri kedi görmek aynı zamanda mal artışına, rahatlığa  ve dürüst arkadaşların varlığına da işaret eder. 

Rüyada ölmüş kedi görmek; veya kedi öldürmek; bir hırsızı yakalamaya veya birine karşı galip gelmeye yorulur. 

Rüyada kedi tüyü görmek; hayırlı bir iş sırasında meydana gelecek olan kötü bir olay yüzünden sıkıntıya düşüleceğine fakat bu durumun çok uzun sürmeyeceğine delalet eder. 

Rüyada kedi görmek ya da; kedinin sizi ısırdığını görmeniz kısa süreli bir hastalık yaşayacağınız ya da işlerin bir süreliğine ters gideceği manasına gelmektedir. 

Rüyada kedinin size sürtünmesi, yanaşması; etrafınızdaki insanların size karşı daha dostça, iyimser tavırlar içerisine gireceğini ve sizi daha da fazla sevmeye başlayacağı anlamını taşır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.