2 Kasım 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Haftanın ikinci gününde sizleri neler bekliyor? Salı günü burçlara neler getiriyor? 2 Kasım 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'den kaleminden. İşte tüm burçlar için 2 Kasım 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

2 Kasım 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar...  2 Kasım 2021 salı günü hangi burcu neler bekliyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 2 Kasım günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 2 Kasım salı günlük burç yorumları... 

 

2 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 2 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evliliğiniz ya da ilişkinizle ilgili zorlayıcı etkiler olan bir gün. Kendinizden taviz vermemekle karşı tarafın isteklerini dikkate almak arasında denge kurmalısınız. İletişim problemleri yaşanabilir, tartışmalar söz konusu olabilir

BOĞA BURCU - 2 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günlük rutinlerinizin baskısını hissedebilirsiniz. Çok fazla sorumluluk üstlenmiş olabilirsiniz. Stres nedeniyle çevrenizle çatışma yaşamanız mümkün. Kolay ve sevdiğiniz işlerden başlayarak çalışmalarınıza odaklanın, kimseyle tartışmayın.

İKİZLER BURCU - 2 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkinizle ilgili zorlayıcı etkiler olan bir gün. Yöneticiniz Merkür ile Plüton arasında gerilimli bir açı var. Tartışmalar, kıskançlıklar, güç savaşları getirebilir. Bu olumsuz etkilerden uzak kalmak için hobilerinizle ilgilenmeyi deneyin.  

YENGEÇ BURCU - 2 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile içi iletişimde zorlukların yaşanabileceği bir gün. Fazla alıngan olabilir, gereksiz tartışmalara girebilirsiniz dikkatli olun. Ev alım-satım konuları gündeminizdeyse herhangi bir karar almayın ve imza atmayın.

ASLAN BURCU - 2 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kardeşleriniz, akrabalarınız ya da yakın çevre ilişkilerinizde gerginliklerin yaşanabileceği bir gün. Güç savaşları gündeme gelebilir. Gereksiz tartışmalara girmemeye, öfkeyle hareket etmemeye çalışın.

BAŞAK BURCU - 2 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Merkür ile Plüton arasında bugün zorlayıcı açı var. Parasal konularla ilgili herhangi bir karar almaktan ya da imza atmaktan kaçının. Uzun vadede zarara uğrayabilirsiniz. İlişkilerde de gerginlikler oluşabilir.

TERAZİ BURCU - 2 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay bugün sizin burcunuza geçiyor. Hayatınızla ilgili bazı kararlar almanın eşiğinde olabilirsiniz. Ancak bugün beklemede kalmaya çalışın. İlişkilerle ilgili de zorlayıcı etkiler olduğundan dengenizi korumaya çalışmanız ekstra önem taşıyor.

AKREP BURCU - 2 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Plüton ile Merkür arasındaki negatif etkileşimden zarar görmemek için güç savaşlarından, kıskançlık ya da şüpheden uzak durun. İçinize dönüp spiritüel çalışmalarla günü geçirmeniz iyi olabilir.

YAY BURCU - 2 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal çevreniz ya da arkadaşlarınızla ilişkilerinizde gerginliklerin yaşanabileceği bir gün. Güç savaşları gündeme gelebilir. Gereksiz tartışmalara girmemeye, öfkeyle hareket etmemeye çalışın.

OĞLAK BURCU - 2 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizle ilgili herhangi bir anlaşmaya ya da sözleşmeye imza atmamaya, önemli bir karar almamaya çalışın. İş ortamınızda da entrika ya da güç savaşları gündeme gelebilir, dikkatli olun.

KOVA BURCU - 2 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yurt dışı bağlantılı işler, eğitim ya da seyahat konuları gündeminize gelebilir. Önemli bir karar almamaya çalışın. Uluslararası ticaret yapıyorsanız herhangi bir sözleşme ya da anlaşma yapmayın.

BALIK BURCU - 2 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizden ödün verdiğiniz ya da içinize attığınız konularda öfke hissedebilir ve dışa vurmak isteyebilirsiniz. Özellikle ilişkilerde, ortaklıklar dahil olmak üzere krizler doğabilir. Mümkün olduğunca sakin kalın.  

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER