BEŞİK: Beşiğin içinde güzel bir bebek yatıyorsa bu, zenginliğe ve şansa yorumlanır. Beşik sallamak ise hastalığın habercisidir.

BUĞDAY: Eve buğday almak, geçim sıkıntısının haberidir. Alınan buğdayın yenilmesi ise, para kazancına işarettir.

BÖREK: Bir söylenti duyacağınız anlamına gelir. Börek almak iyi para kazanabileceğiniz işe gireceğiniz anlamındadır. Börek satmak insanlara faydalı bir iş yapmaya işarettir. Börek yapmak güzel ve karlı bir işe girmeye haber verir.

BAVUL: Rüyada ne şekilde olursa olsun bir bavul görmek, mutlaka yolculuğa işarettir. İçi dolu bavul, kötü bir haber, boş bavul planlanan yolculukta aksilikler çıkabileceği anlamındadır.

BOYA: Sermayenizi yitireceğiniz anlamındadır. Boya satmak, dostlarla iyi bir geleceğe işarettir. Satın almak işlerin bozulmaması için tedbirler almanın gerektiğine işarettir. Evde boyacı görmek, o evden birisinin ölümüne habercidir.

BOŞANMA: Boşandığınızı görmek, evliliğinizde bazı sıkıntılar olduğu anlamına gelir. Bekarsanız sevgilinizden ayrılacağınıza işarettir.

BAĞLAMAK: Birini bağlamak sizi kıskananların artmasına rağmen başarılı olacağınız anlamına gelir. Bir düşmanı bağlamak para kazanacaksınız anlamındadır. Ancak bu para gayri meşru yollardan da kazanılabilir. Köpek bağlamak iyi giden işlerin bozulması; bir direğe bağlamak parasızlık çekmeye ve kolay yoldan para kazanma girişimlerinin hüsranla sonuçlanacağı anlamına gelir.

BİLEZİK: Bir kadının rüyasında bilezik takması, rızkının bol olduğuna ve mutlu bir haber alacağına işarettir.

BEYAZ KÜRK: İyi bir şansın ve başarının habercisidir.

BAĞIRMAK: Bağırarak yardım istediğinizi görmek başınıza tehlikeli bir olay geleceğine işarettir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.