BORSA: Borsa ile ilgilendiğinizi görmek, geleceğinizin çok güzel olacağına ve büyük paralar kazanacağınıza işarettir.

BEKLEMEK: Kendinizi birisini beklerken görmek, bilimde ilerlemeye veya dini inançlarınızın azalacağına işarettir.

BİRA: Rüyada bira içtiğinizi görmek, hayal kırıklığına uğrayacağınızın işaretidir. Eğer başkaları içiyorsa bu, bazı gizli hasımlara sahip olduğunuz anlamına gelir.

BULUT: Koyu yağmur bulutları problemlere, kara bulut karşılaşılacak zorluklara, bulutlardan yağmur yağıyorsa bolluk ve berekete işaret eder. Başın üstünden bir bulut geçmesi üst seviyede saygın birisinin sizi destekleyeceğine, renkli bulut mutlu bir hayata yorumlanır.

BALKON: Balkonda durmak veya balkon görmek, ayrılığın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilisinden ayrılır.

BUZ: Rüyada buz görmek, iyi haberler duyacağınıza ve bu haberlerle sıkıntılarınızın sona ereceğine, sonunda hayat şartlarınızın olumlu bir şekilde değişeceğine işarettir.

BATMAK: Bir tekne içinde batmak, yaşantınızın birden bire aksi istikamete döneceğine ve sorunlu günler geçireceğinize işarettir.

BAR: Bara gitmek, para kazanmak için yasal olmayan yollara başvuracağınız ve bunun sonucunda da olayların sizin açınızdan olumsuz gelişeceği anlamına gelir.

BAHAR: Bahar mevsimini görmek aşk hayatınızın güzel olacağı anlamına gelir.

BAHÇE: Rüyada bahçe görmek, çok güzel, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir döneme girildiğini, emellerin yerine geleceğini belirtir. Bahçeye ağaç dikmek, rahat ve huzur içinde geçireceğiniz bir ömre işarettir. Bahçe sulamak ya da bahçeyi kazdığınızı görmek ise, geçim sıkıntısına düşeceğiniz anlamına gelir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.