KANGREN: Rüyada kangren kötü ve çok üzücü bir haber almak demektir.

KİRAZ: Rüyada kiraz ağacı görmek, sizin ve yakınlarınızın mutlu günler geçireceğine, sağlığınızın tamamen düzeleceğine işaret eder. Kiraz yemek ise, sahip olmayı çok istediğiniz bir şeye sonunda kavuşacaksınız demektir.

KALABALIK: Rüyada kalabalık gören kimsenin işlerinde bütün engelleri aşarak, güzel bir yaşam süreceğine inanılır.

KIZ: Rüyada kız çocuğu görmek, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu mutlu, düzenli bir aile yaşamına yorumlanır.

KEMENÇE: Rüyada kemençe görmek, işlerinizde acele etmeniz gerektiğinin haberidir.

KİRA: Rüyasında ev kiralayan kişi, önemli bir senet imzalayacak demektir. Evi kiraya vermek ise para durumunuzun iyileşeceğine yorumlanır.

KOMŞU: Birtakım dedikodulara uğrayacağınız anlamındadır. Mücadeleli ve tartışmalarla dolu bir döneme girdiğinizi işaret eder.<br />

KILIÇ BALIĞI: Etrafınızdaki insanların tavsiyelerine uymanız gerektiğine işaret eder.

KELEBEK: Zenginlik habercisidir. Rüyada kelebek, sizin çok ince ve sanatkar ruhlu biri olduğunuza yorumlanır. Kelebeklerin uçtuğunu gördüyseniz, uzaktaki dostlarınızdan ya da yakınlarınızdan güzel haberler alacaksınız demektir.

KULE: Uygunsuz davranışlarınız hem size hem de çevrenizdeki insanlara zarar veriyor demektir. Davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğini bildirir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.