KASE: Dolu kase bir kısmete, boş kase üzüntüye işarettir. Altın veya gümüş kase, çok para kazanmaya ve başarı bir iş hayatına işaret eder. Kaseden bir şey içmek, bir aşk haberi alacaksınız demektir. Kaseden su dökmek para kaybetmek anlamındadır.

KAMAROT: Fakir bir kimse için zenginliğine yorumlanır.

KEÇİBOYNUZU: Rüyada keçiboynuzu görmek, aslında önemsiz olan bir olay nedeniyle aşırı tepki göstereceğinizin işaretidir.

KARİKATÜR: Rüyada karikatür görmek, çok yakında rahatlayacağınız bir haber alacağınıza ve tanınmış bir kimse ile arkadaşlık kuracağınıza yorumlanır.

KARAKOL: Hiç ummadığınız birinin bir iftirasına uğrayabileceğinize işaret eder.

KARINCA: Karınca görmek bolluk ve bereket işaretidir. Rüyada karınca yemek veya kendi evine girdiğini görmek evin hayır ve bereketinin çokluğuna yorumlanır. Rüyada karınca görmek, aşırı hırslı biri olduğunuzun ve hiçbir şeyden memnun olmadığınızın belirtisidir.

KANDİL SİMİDİ: Rüyada kandil simidi görmek, hayra yorumlanır.

KESER: Rüyada keser görmek, bir işin menfaatinize uygun bir biçimde son bulacağına yorumlanır.

KALORİFER: Rüyada kalorifer görmek, bir dönüm noktasına geldiğinize bunun sonucunda ya refah ve mutluluk ya da dertlerin geleceğine yorumlanır.

KÖŞK: Köşk rahatlık, refah ve saadettir. Rüyada kendisini bir köşk içinde görmek, düşmanına karşı başarı sağlayacağına, onu alt edeceğine işaret eder.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.