rüyada kağıt para görmek

Rüyada kağıt para görmek;

Bazı küçük sıkıntıların ardından huzur içerisinde yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kağıt para kaybetmek;

Aslında gerçek anlamından çok da farklı değildir. Rüyayı gören kişinin kazandığı malı bir süre sonra kaybedeceğini işaret eder. Rüyanın bir diğer anlamı da rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı bir sorundan kısa sürede kurtulacağına delalet eder. 

Rüyada kağıt para bulmak ne anlama gelir;

Çalışmadan, emek harcamadan kazanılan paraya işaret eder. Rüyayı gören kişi özellikle iş hayatında büyük başarılar kazanıp büyük bir üne kavuştuktan sonra kolay para kazanacaktır. 

Rüyada kağıt para görmek ve saymak;

Parayı görüp saymak çalışma hayatında gerçekleştirilecek bir proje ile büyük bir başarı kazanılacağı ve iyi yerlere gelineceğine işaret eder. Bu rüya başarı demektir. Fakat bazı alimlere göre vaktini bol işlerde harcamak şeklinde de yorumlanır. 

Rüyada cüzdan görmek;

Güzel anlam içeren rüyalardan biridir. Rüyada bekar bir kimsenin içi para dolu cüzdan görmesi hayırlı bir kısmeti çıkacağına ve mutlu bir yuva kurulacağına delalet eder. 

Rüyada kağıt para harcadığını görmek;

Rüyada para harcadığını görmek gerçek hayatta da eline para geçeceği manasına gelir. İş hayatında elde edeceğiniz başarılarla rahat ve lüks bir yaşam süreceğiniz, hatta size bir miras kalacağı şeklinde yorumlanır. 

Rüyada bozuk para görmek;

İnsanlar hakkında konuşacağınıza ya da insanlarının sizin hakkınızda dedikodu yapacağına işaret eder. 

Rüyada dilenciye para verdiğini görmek;

Kişinin boş işler ile uğraştığına delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin çevresinde kendisini dost gibi gösteren aslında onu sevmeyen, kötülüğünü isteyen bir kişinin olduğunun işaretidir. 

Rüyada kağıt para basmak;

Kağıt para bastığını görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibi atacağı adımlara mutlaka dikkat etmeli ve yapacağı işi iki kez düşünmelidir. Başarısız bir girişim şeklinde de yorumlanır.

rüya tabiri arayın

a'dan z'ye rüya tabirleri