25 Kasım 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Haftanın dördüncü günü astrolojik açıdan sizi neler bekliyor? Perşembe günü burçlara neler getiriyor? 25 Kasım 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden. İşte tüm burçlar için 25 Kasım 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

25 Kasım 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar... Astroloji, koronavirüs pandemisinin ardından daha çok merak edilen bir alan.  Günlük, haftalık, aylık burç yorumları artık daha da yakından ve ilgiyle takip ediliyor. Peki, 25 Kasım 2021 perşembe günü hangi burcu neler bekliyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 24 Kasım günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 25 Kasım perşembe günlük burç yorumları... 

 

25 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 25 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Partnerinizle ilişkinizle ilgili geçmişe dönük konuşmalar yapabilirsiniz. Eskiye değil geleceğe odaklanarak sorunları çözmeniz mümkün. Aynı konuları tekrar gündeme getirmenin kimseye faydası yok unutmayın.

BOĞA BURCU - 25 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailenizle ilgili konular gündeme gelebilir. Geçmişle ilgili konular tekrar açılabilir, alınmış olan bazı kararlar sorgulanabilir. Ev taşımak, mekan değiştirmek gibi konularda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz.

 

İKİZLER BURCU - 25 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

 Odaklanmakta zorlanacağınız, zihin bulanıklığı yaşayabileceğiniz bir gün. Almak istediğiniz eğitimlerle ilgili bir gündeminiz varsa fikir değiştirebileceğiniz için önemli bir karar almayın ya da adım atmayın. 

YENGEÇ BURCU - 25 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal konular gündeminize geliyor. Bütçenizi gözden geçirebilir, geleceğe dönük kararlar alabilirsiniz. Bu süreçte zorlandığınız konularda bir finans danışmanından destek almayı düşünebilirsiniz.

ASLAN BURCU - 25 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay sizin burcunuzdaki seyahatine devam ediyor. Enerjiniz ve motivasyonunuz yüksek. Geleceğe dönük yeni planlar yapıp kararlar alabilirsiniz. Hayat deneyimlerinizi kullanma zamanı.   

BAŞAK BURCU - 25 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugünlerde biraz yalnız kalıp değerlendirmek istediğiniz konular var. Son dönemde epey kafanız karışmış, aldığınız kararları sorgular hale gelmiş olabilirsiniz. Zihninizi rahatlatıcı meditasyon gibi çalışmalar yapabilirsiniz.

TERAZİ BURCU - 25 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal çevrenizle ya da arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde geçmişteki konular yeniden gündeme gelebilir. Eski tanıdıklarınızla karşılaşabilirsiniz. Yeniden açılan defterler huzurunuzu kaçırabilir.

AKREP BURCU - 25 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizle ilgili bir gündeminiz olabilir. Hatalarınızı değil başarılarınızı görerek yeni adımlar atmanızda yarar var. Kendinizi ortaya koyarken güçlü taraflarınızı kullanın, yolunuzda ilerlemeye bakın. 

YAY BURCU - 25 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yurt dışı işleriniz varsa eski bağlantılarınızdan fayda görebilirsiniz. İş anlaşmaları imzalamak, ileriye dönük planlar yapmak için güzel bir dönem. Yüksek öğrenimle ilgili olarak da destek görebilirsiniz.    

OĞLAK BURCU - 25 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Düzenli ve stabil bir hayatı seven biri olarak zihninizdeki karmaşa sizi huzursuz edebilir. Bugün biraz takıntılı düşünceler ya da karamsar bir ruh halinde olabilirsiniz. Önemli bir karar almamaya çalışın. 

KOVA BURCU - 25 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zihniniz, ilişkiniz ya da evliliğinizle ilgili bazı konularla meşgul olabilir. Geçmiş yeniden gündeme gelebilir. Bu süreci iyi kullanmak adına yapıcı olmaya çalışın. Kendi payınızı da görmezden gelmeyin.  

BALIK BURCU - 25 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

 Yoğun bir iş gündeminiz olabilir. Yapılacak işler listenizi hafifletirken zihniniz de karışık olabileceği için odaklanmakta zorlanabilirsiniz. Molalar verin, kendinize çok yüklenmeyin. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.  

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER