ZEBRA: Maceraya olan düşkünlüğünüzden sürekli tehlikeye atılıyorsunuz demektir.

ZİNCİR: Rüyada zincir görmek güçlü olunacağına yorumlanır. Bekar birisi için evleneceğine işarettir. Rüyayı gören kişi gurbette ise vatanına dönecek demektir. Boynunda zincir görmek, iftiraya uğrayacağınız anlamına gelir. Rüyada el ve ayaklarının zincirle bağlı olduğunu görülmesi kişinin çok büyük bir isteği olduğuna yorulur.

ZENGİN: Rüyada zengin birini görmek çok sıkıntılı bir dönem geçirdiğinizi işaret eder.

ZAN: Biri için iyi düşünmek hayra ve hayra vesile olacak şeylere delalet eder. Rüyada herhangi bir zanda bulunmak, suç ve haram işlediğinize yorumlanır. Birisi için 'Ben öyle zannediyorum' diye suçlamada bulunduğunuzu görmek, o kişi hakkında düşmanlık beslediğinize işarettir. 

ZİL: Rüyada zil sesi duymak güzel olaylara yorumlanır. Genç bir erkek için zil yüksek bir makama yükseleceğinin işaretidir. Orta yaşlı kimse için bu rüya yaşamında iyi değişiklikler yapmaya yorumlanır. Bekar bir kız için mutlu olacağı bir evliliğe işaret eder. Eğer rüyayı gören evliyse geleceği oğlan çocuğunun doğumuna yorumlanır.

ZÜRAFA: Çok güzel ve karlı bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder.

ZAKKUM: Rüyada zakkum görmek, kötü ve üzüntü verecek bir haber almak demektir.

ZANGOÇ: Rüyada bir kilise zangocunu görmeniz, günahınızla işlediğiniz sevabın tartıldığı takdirde birbirine denk olduğunu gösterir. Zangoç aynı zamanda akrabalarınızdan birinin fakirliğini size ihbar etmesi bakımından bu rüya oldukça anlamlıdır. Mutlaka yardımına koşulacak kimselerin varlığını gösterir.

ZERDALİ: Rüyada zerdali görmek, iyi bir haber olarak yorumlanır.

ZÜMRÜT: Zümrüt birkaç şekilde yorumlanır. Rüyada zümrüt görmek alın terinizle kazandığınız para olarak yorumlanır. Bir ziynet eşyasına takılıysa, yuva kurmak demektir. Rüyasında zümrüdün çatladığını görmek, aşık olduğu kimseye gücenmek anlamına gelir. Rüyada mücevher taktığını gören kadın, çocuk sahibi olur demektir. Zümrüt takan kadının eşi ona sadık olacak demektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.