ZABİT: Rüyada zabit görmek istenilmeyen, kötü bir olaya isminizin karışması anlamındadır.

ZARF: Rüyada kağıt zarf görmek, gizli bir olayı ortaya çıkaracağınıza yorumlanır. Zarfın içine bir kağıt koymak girdiğiniz bir toplulukta lider olacağınızı işaret eder. Kapalı zarf haberdir. Temiz bir zarfa kağıt koymak ise paradır. 

ZEMZEM: Rüyada zemzem suyu görmek çok tehlikeli hastalıktan kurtulmaya, üzüntünün ve sıkıntının biteceğine yorumlanır.

ZAHMET: Zahmet ve meşakkat çektiğini görmek rahata kavuşmaya yahut kaçınılması gereken şeyleri yapmaya delalet eder.

ZAR: Rüyada zar oynamak ve kazanmak size yarar sağlamayacak, helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır.

ZEYBEK: Akrabalarınız ve arkadaşlarınızla, eğlenceli vakit geçireceğinizi haber verir.

ZEHİR: Rüyasında zehir içerek öldüğünü gören kişinin yaşamında güzel gitmeyen olaylar gerçekleşir. Rüyada zehirlenmekten kurtulmak yaşamının bundan sonra ferahlık ve bolluk içinde olacağına yorumlanır. Rüyada başkasını zehirlemek bir sıkıntı yaşayacağını ancak bu sıkıntıların geçeceğine yorumlanır. Etrafınızda olan olaylar moralinizin bozulmasına neden olacak demektir.

ZABIT: Rüyada zabıt tutulduğunu görmek, ilginiz olmadığı halde adınızın kötü bir olaya karışacağına işaret eder. 

ZARAR-ZİYAN: Zarar ve ziyan insanın işlediği günaha; insana erişen zarar ve musibet hastanın vefatına, yoksulluk ve manen kör olmaya, insana isabet eden kötülükten düşmanının sevinç duymasına delalet eder. Zarar rüyalarının tam tersi çıkar. 

ZAMBAK: Rüyada zambak gören kimsenin işleri iyi olacak, bol para kazanacak demektir. Beyaz zambaklar görmek huzur ve mutluluğa erişileceği anlamındadır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.