rüya tabirleri sözlüğü

a'dan z'ye rüya tabirleri

rüya tabirleri

İnek

Rüyada inek görmek ne demek? Rüyada inek görmek ne anlama geliyor? Arama motoru Google verilerine göre bu sorular internette çok aranıyor. Görünüşe göre rüyada inek görmek sık rastlanabilen bir durum.... İşte rüyada inek görmenin farklı anlamları...

Devamını Oku

YEMEK

Rüyada yediğiniz yemek, lezzetli görünüp görünmediğine göre farklı anlamlar taşıyabilir. Tatlı yemek malınızın giderek artacağına, acı yemek yakınlarınızdan kötü sözler duyacağınıza, ekşi yemek sıkıntılara, kötü yemek ise haram mala yorulur.

Devamını Oku

ÖPÜŞMEK

Uykudan uyandınız ve rüyanızda öpüştüğünüzü gördünüz, bunun ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Rüyada öpüşmek ve sarılmak neye delalettir, buyurun birlikte yorumlayalım.

Devamını Oku

KAPLUMBAĞA

Rüyada kaplumbağa görmek aile hayatında mutluluk, kısmet, bolluk-bereket, çocuk anlamlarına gelir. Servet sahibi olmak, iş hayatında değişiklikler şeklinde de yorumlanır.

Devamını Oku

KUSMAK

Rüyada kusmak, rüya sahibinin yakın bir zamanda yaşayacağı bir durumdan dolayı kötü günler geçireceğine işaret eder.

Devamını Oku

ABDEST ALMAK

Rüyada abdest almak hayra yorulur ve genel anlamda güzel bir rüyadır. Peki, rüyada namaz kılmak ne anlama gelir? İşte rüyada namaz kılmanın ve abdest almanın yorumları...

Devamını Oku

TAVŞAN

Rüyada tavşan görmek; rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı olumlu gelişmelere ve mutluluğa yorulur. Rüyada tavşan görmek ayrıca kişinin aşk hayatının yolunda gideceğine de işaret eder.

Devamını Oku

ADET OLMAK

Rüyada adet olduğunu görmek rüya sahibini sıkıntılı günlerin beklediğine işarettir. Kişinin zor günler geçireceğine ve sıkıntı çekeceğine delalet eder.

Devamını Oku