29 Eylül 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

29 Eylül 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Burcunuzun günlük hareketlerini, sizleri neler beklediğini, aşk, sağlık, iş, kariyer geçişlerini merak mı ediyorsunuz? İşte tüm burçlar için 29 Eylül 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

29 Eylül 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar...  29 Eylül 2021 çarşamba günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 29 Eylül günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 29 Eylül çarşamba günlük burç yorumları...

 
29 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 29 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile içi ilişkilerde gündemde olan sorunlar çözülebilir, sağlıklı bir iletişim ortamı sağlanabilir. Maddi olarak da rahat bir akışa kavuşuyorsunuz, beklemediğiniz sürpriz bir para gelebilir.

BOĞA BURCU - 29 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Venüs ile Neptün arasında bugün pozitif etkileşim var. İlişkinizde hayal ettiğiniz güzel gelişmeler olabilir, romantik bir gün geçirebilirsiniz. Kırgınlıklarınızı geride bırakabilirsiniz.

İKİZLER BURCU - 29 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bütçe planı yapabilirsiniz, ancak yeni bir yatırım için acele karar almayıp bir süre beklemenizde fayda var. Beklemediğiniz bir yerden para gelebilir ya da gelir artışı yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU - 29 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay sizin burcunuzdaki seyahatine devam ediyor. Motivasyonunuz ve enerjiniz yüksek. İlişkiler açısından gökyüzünde harika enerjiler var. Sevildiğinizi derinden hissedebilir, romantik bir gün geçirebilirsiniz.  

ASLAN BURCU - 29 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi biraz keyifsiz hissetmenize rağmen bugün dışarı çıkıp sosyal ortamlara katılmalısınız. Hiç ummadığınız bir yerde birisiyle tanışabilirsiniz, gökyüzünde harika enerjiler var kaçırmayın.

BAŞAK BURCU - 29 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal etkinliklere katılabilir, harika zaman geçirebilirsiniz. Kırgın olduğunuz ya da araya mesafe girmiş olan arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Geçmişi geride bırakabilirsiniz.

TERAZİ BURCU - 29 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Venüs ile Neptün arasında bugün pozitif etkileşim var. İş çevrenizden kişilerle bir araya geleceğiniz bir ortamda tanışacağınız birisinden destek görebilirsiniz. Romantik ilişkiler için de harika bir gün.

AKREP BURCU - 29 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yurt dışı bağlantılı iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Önemli kararlar almayıp şimdilik seçenekleriniz üzerinde düşünmenizde yarar var.  Akşam saatleri ise romantik ilişkiler için harika enerjiler taşıyor.

YAY BURCU - 29 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın ilişkinizden maddi ya da manevi destek alabilirsiniz. İlişkiler açısından güzel enerjilerin olduğu bugünü birlikte vakit geçirmeye ayırabilirsiniz. Geçmişte yaşanan tatsız şeylerin üzerine de bir sünger çekin.

OĞLAK BURCU - 29 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkinizle ilgili olarak geçmişi geride bırakıp geleceğe daha umutlu bakabilirsiniz. Uzun vadeli planlar yapmanız, hatta evliliği düşünmeniz mümkün. İlişkiniz yoksa yeni biriyle tanışabilirsiniz.

KOVA BURCU - 29 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yoğun gündeminizde tamamlamanız gereken çok iş olabilir. Strese bağlı sağlık sorunlarına karşı dikkatli olun, taşıyabileceğiniz kadar sorumluluk alın. Günün bir kısmını ilişkinize ayırmayı unutmayın.  

BALIK BURCU - 29 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Neptün ile Venüs arasında bugün pozitif etkileşim var. İlişkiniz yoksa yeni biriyle tanışabilirsiniz. İlişkiniz varsa uzun süredir gündeminizde olan sorunları geride bırakabilirsiniz. Affedip geleceğe bakabilirsiniz.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER