TARÇIN: Rüyada tarçın görmek, kötü haber alınacağına yorumlanır.

TİLKİ: Rüyada tilki görmek etrafınızda kötülük yapabilecek insanların olduğuna yorumlanır. Tilki kürkü giymek düşmanlarınızı alt edeceğinizi belirtir. Tilki sütü içtiğini görmek hastalıklarınızın iyileşeceği anlamına gelir.

TOPAL: Rüyada biri kendisini topal görürse bu pek hayra yorulmaz. Bu rüya arkadaşlarının desteği ile kişinin bütün zorlukların üstesinden geleceğine işarettir.

TİYATRO: Rüyada sahnede ya da tiyatro oyununda oynamak genç bir erkek için çok istediği bir şeyi elde edeceğine işarettir. Orta yaşlı birisi için ise yakında birisiyle arkadaşlık kuracağına yorumlanır. Genç bir kadın için bu rüya hayatında önemli ve mutluluk getirecek değişikliğe gideceği anlamına gelir. Daha yaşlı biri için ise; sevdiği bir arkadaşının ihanetine yorumlanır.

TABLO: Rüyasında tablo gören kişi, uzun süredir planladığı işleri kısa süre sonra gerçekleştirir.

TANRIÇA: Yunan tanrı veya tanrıçalarını görmek, hayal aleminde yaşadığınızı, artık ayaklarınızın yere basması gerektiğini belirtir.

TABANCA: Rüyada tabanca güçlü ve saygı duyulan biri olmak demektir. Elinde tabanca olan kimse, yaşamında yüksek makamlara yükselir. Rüyada tabanca kullanmak, bir iftiraya uğrayacağınıza yorumlanır. Tabanca satın almak, birilerinin sizin dedikodunuzu yapacağını belirtir. Tabanca temizlemek, bir işe başlayacağınıza yorumlanır. Tabanca ile ateş etmek, hırslı biri olduğunuza işarettir. Tabanca ile vurulmak ise büyük bir aşkın habercisidir.

TAKSİ: Bir arkadaşınız, size büyük bir sırrını emanet edecek demektir. Eğer rüyada taksi şoförlüğü yapıyorsanız, bir işe girecek fakat pek kar elde edemeyeceksiniz.

TANDIR: Tandırla ekmek pişirip, yiyen kimsenin rızkı artar.

TAVUK: Bir süre canınız sıkılacak, bu sıkıntıların sonunda mutluluğa ve huzura ereceksiniz ve rahata kavuşacaksınız demektir. Rüyada tavuk, aile yaşamınızın güzel ve düzenli olacağına, mutlu günler geçireceğinize de yorumlanır. Küçük tavuklar veya civcivler, iş yaşamında başarı kazanacağınıza işaret eder.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.