TESBİH: Rüyada tespih görmek çok güzel haberler alınacağına işarettir. Tespihin kopması veya tanelerinin dağılması üzüntü verecek haberler alınacağına yorumlanır.

TAHTAKURUSU: Rüyada tahtakurusu görmek, çevrenizin size zararı dokunacak insanlarla çevrili olduğuna yorumlanır.

TAÇ: Başına güzel bir taç taktığını gören bekar kadın çok güzel bir evlilik yapar. Tacın baştan çıkarılması yada düşmesi, ayrılık ve başarısızlıktır. Rüyada taç giymek, çok kısa bir süre sonra büyük bir isteğinizi gerçekleştireceksiniz demektir. Başkasını taç giyerken seyretmek, düşmanlarının karşısında yüksek bir seviyeye yükseleceğine yorumlanır. Evlilik, işte başarılı olmak, kısmet olarak kabul edilir.

TAS: Rüyada görmek, çok güzel bir kadınla aşk yaşanacağına yorumlanır.

TELGRAF: Rüyada telgraf almak, uzaktan gelecek iyi haberlere yorumlanır.

TAKKE: Rüyada takke, daha önce yaptığınız, utanç verici bir olayın ortaya çıkacağı anlamına gelir. Takke almak, hayatınızda bazı değişiklikler yapacaksınız demektir. Eski bir takke görmek hayal kırıklığına uğrayacağınızı haber verir.

TEKERLEK: Rüya sahibinin yaptığı ve yapacağı bütün işlerin iyiye doğru dönmesine yorumlanır.

TAKVİM: Rüyada takvim görmek, çok büyük miktarda para kazanmaya yorumlanır. Rüyada doğum tarihini düşünmek ise beklenmeyen bir anda çok büyük bir miras kalacağına yorumlanır.

TAKA: Rüyada taka görmek, muradınıza ereceğinize yorumlanır.

TEPE: Rüyada dik bir tepeye çıkmak; kişinin çok zor bir işi üzerine alıp başarıyla sonuçlandıracağının haberidir. Eğer tepeye arkadaşlarıyla tırmanıyorsa; istemeyerek bir işi veya borcu üslenecek ve sorumluluk alacak demektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.