TATİL: Rüyada tatil görmek, işlerinizin yoğunluğu nedeniyle çok yorgun olduğunuzu, dinlenmeniz gerektiğini bildirir.

TELEFON: Rüyada telefon görmek; çok güzel bir haber almaya birinden miras kalacağına ya da yüksek bir makama yükselmeye yorumlanır.

TERLİK: Rüyada terlik görmek mutluluk verecek haberler alacağınıza yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürer.

TOZ: Rüyada eşyaların toz içinde olduğunun görülmesi para kazanılacağına yorumlanır. Elbiselerinin tozlarını silkelemesi o kimsenin sıkıntılarını attığına ve uzun ömürlü olacağına yorumlanır.

TABUT: Rüyada tabut görmek, zorlukların üstesinden gelmeye ve kazanca yorumlanır. Tabutu açık görmek, daha dikkatli olmazsanız birçok zorlukla karşı karşıya kalacaksınız demektir. Bazen kötü anlam içeren bir rüyadır.

TOPLU İĞNE: Bu rüya kötü bir olaya yorumlanır. Rüyada kendini toplu iğneler içinde görmek, aslında pek önemli olmayan olaylara yorumlanır.

TARHANA: Rüyada tarhana çorbası içmek, o kimsenin sıkıntı ve zorluklarla karşılaşacağına yorumlanır.

TEREYAĞ: Rüyada tereyağlı bir ekmek yemek, iyi şans demektir. Rüyada tereyağı almak veya satmak genç yaştaki erkek için; işlerinde başarı kazanmaya işarettir. Genç bir kız için bu rüya; hiç istemediği bir işte çok zorlanacağına işaret eder.

TABAK: Rüyada tabak görmek iyi, güzel olaylar olacağına yorumlanır. Rüyada temiz, sağlam ve boş tabak alan kişi çok para kazanacağı yeni bir işe atılır. Bir tabağa yiyecek koymak o kimsenin zengin olacağına işaret eder.

TERZİ: Rüyada terzi görmek, adil birisiyle tanışılacağına yorumlanır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.