Perşembe günü televizyonda hangi diziler var?

Televizyon dizileri artık hayatımızın bir parçası. Neredeyse her akşam bir film uzunluğunda diziler izliyoruz. Diziseverlerin merak ettikleri arasında perşembe günü hangi dizilerin olduğu sorusu da var. Peki, Perşembe günü ekranlarda hangi diziler yer alıyor? İşte Perşembe günü tv yayın akışı

Perşembe günü televizyonda hangi diziler var?

Show Tv, Trt1, Atv, Kanal D, Fox Tv, Star Tv, TV8... Çok kanallı hayatımızda çok sayıda kanal her güne bir dizi sığdırıyor; güçlü oyuncu kadrolarıyla adeta birbiriyle yarışıyor. Hatta kemik izleyici kitlesi oluşturan diziler o günü kendi günü ilan ediyor. Biz diziseverlerin en çok sevdiği günlerden perşembe günü için 'hangi kanalda hangi dizi var?' sorusuna baktık.  İşte perşembe günü yayınlanan diziler... 

PERŞEMBE GÜNÜ HANGİ KANALDA, HANGİ DİZİ VAR?

Show Tv - 20:00 Güldür Güldür Show 
Trt1 - 20:00 Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı  
Atv - 20:00 Bir Zamanlar Çukurova
Kanal D - 20:00 Camdaki Kız 
Fox Tv - 20:00 Mahkum 
Star Tv - 20:00 Kara Bela (yerli sinema)
TV8 - 20:00 Masterchef Türkiye

BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

 Dizinin konusu özetle şöyle: Midilli'den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan dizi; Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİ KONUSU NEDİR?

1970’li yıllarda, İstanbul’da evlenmeye hazırlanan iki gencin başına hiç hesaba katmadıkları bir olay gelir. Kader bu çifti, Adana’da Çukurova’nın uçsuz bucaksız coğrafyasına bırakıverir. Her şeye rağmen aşklarını yaşamaya kararlı bu çiftin kaderi, çiftliklerinde çalıştıkları Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra sonsuza kadar değişir.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dizinin internet sayfasında Camdaki Kız'ın konusu ile ilgili şu bilgiler veriliyor: Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

MAHKUM DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Mahkum dizisinin konusu özetle şöyle: İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur. Kendisine kurulan komployla bu çıkmaza düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir?

İLGİLİ İÇERİKLER