16 Mart 2021 günlük burç yorumları: 4 Nisan'a kadar burçları neler bekliyor?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... Burçları 16 Mart salı günü neler bekliyor? Astrolog Duygu Demir'in kaleminden 16 Mart 2021 günlük burç yorumları...

16 Mart 2021 günlük burç yorumları: 4 Nisan'a kadar burçları neler bekliyor?

Elele astroloji sayfalarında günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... Peki 16 Mart salı günü burçları neler bekliyor, hangi burç için nasıl bir gün olacak? İşte Astrolog Duygu Demir'in kaleminden 16 Mart 2021 salı günü için günlük burç yorumları: 

 
16 MART 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Genel: Merkür, Balık

KOÇ BURCU - 16 MART 2021
4 Nisan'a kadar düşüncelerinize sezgileriniz hakim olacak. Mantıklı kararlar almaya zorlamayın; iç sesinizi dinleyin. Rüyalarınız çok daha aktif çalışacak, hayalperest olabilirsiniz.

BOĞA BURCU - 16 MART 2021
Uzunca bir süre sosyal çevrenizle olan iletişiminiz ön plana çıkacak, dostlarınızın yanında olmak isteyeceksiniz. 4 Nisan'a kadar yardım ve destek enerjisi ön planda, kararlarınızda duygularınız rol oynayacak.

İKİZLER BURCU - 16 MART 2021
4 Nisan'a kadar iş alanıyla bağlantılı iletişim ve etkileşimler ön plana çıkıyor. Mülakat ve başvurular için uygun bir zaman. İş dünyasında ön plana çıkabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU - 16 MART 2021
4 Nisan'a kadar gelecek planlarınız, hayalleriniz ön plana çıkıyor. Kararları alırken sezgilerinizi dinleyin. Eğitimler, seyahatler, başvurular gündeminizde olacak.

ASLAN BURCU - 16 MART 2021
4 Nisan'a kadar finansal kaynaklarınızı iyi yönetmek önemli olacak. Ortak kararlar ile ilerlemeniz gerekebilir. Biraz dalgın bir enerji olduğu için harcamalarınız kontrolsüz olabilir, unuttuğunuz ödemeler gündeme gelebilir.

BAŞAK BURCU - 16 MART 2021
4 Nisan'a kadar ikili ilişkiler, karşı tarafın hayatı ve insanlardan aldığınız destek gündeminizi oluşturacak. İlişkiler kurmak isteyecek, alternatifleri değerlendireceksiniz.

TERAZİ BURCU - 16 MART 2021
4 Nisan'a kadar iş ortamınız yoğun, çalışma gündeminizde irili ufaklı projeler çok olacak. Kendinizi kaptırıp gidebilirsiniz. İş ortamında kime ne kadar güveneceğinize dikkat edin.

AKREP BURCU - 16 MART 2021
4 Nisan'a kadar aşk hayatınızda hareketlilik, seçenekler, farklı alternatifleri değerlendirme zamanı olacak. Hayata romantik gözlüklerle bakacak, hayaller kuracaksınız. Yeteneklerinizle dikkat çekebilirsiniz.

YAY BURCU - 16 MART 2021
4 Nisan'a kadar ev ve yuva içinde çözümlemek istediğiniz gündemleriniz olacaktır. Aile büyükleriyle konuşmak istedikleriniz olabilir. Yaratıcılığınız yüksek olacak, dekorasyonla ilgilenebilirsiniz. Bakım ve destek enerjisi ile aile büyüklerinin sağlığına odaklanabilirsiniz.

OĞLAK BURCU - 16 MART 2021
4 Nisan'a kadar iletişim trafiğiniz hızlanıyor, yakınlarla olan etkileşiminiz ön plana çıkacak. Bu dönemde katı kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Belirsizlik hissiniz olabilir.

KOVA BURCU - 16 MART 2021
4 Nisan'a kadar finansal kaynaklarınızı büyütmek için daha çok çaba sarf edeceksiniz. Keyfi harcamalarınız da artacaktır. Kontrolsüz bir enerji olabilir.

BALIK BURCU - 16 MART 2021
4 Nisan'a kadar kendinizi anlatmak, ifade etmek, iletişim trafiğinin artması, yolculukların gündeme gelmesi sizi yoğun tutacak. Düşünceleriniz kendi hayatınız ve geleceğinize daha çok odaklanacak. Kendinizden yola çıkarak kararlar almak isteyebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER