18 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Hafta sonu geliyor... Peki, pazartesi günü burçlara neler getiriyor? 18 Ekim 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'den kaleminden. İşte tüm burçlar için 18 Ekim 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

18 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar...  18 Ekim 2021 pazartesi günü hangi burcu neler bekliyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 18 Ekim günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 18 Ekim pazartesi günlük burç yorumları... (Bu yazının ardından Terazi Burcunda Merkür Retrosu: Yükselen burçları nasıl etkileyecek? başlıklı yazımıza da bakabilirsiniz)

 
18 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 18 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya başlarken Ay sizin burcunuzda seyahat etmeye başlıyor. Hedefleriniz, plan ve projelerinizle ilgili olarak harekete geçmek için motivasyonunuz artıyor. Adeta dönüşüm sürecine giriyorsunuz.

BOĞA BURCU - 18 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya biraz içe dönük olarak başlayabilirsiniz. Anlayamadığınız bir ruh halinde olabilirsiniz, çünkü bilinçaltınız aktif. Gördüğünüz rüyalara dikkat edin. Mesajları doğru alabilirseniz önünüz daha açık olacak.

İKİZLER BURCU - 18 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaşlıklarınız ve sosyal ilişkilerinizle ilgili bir gündemle haftaya başlıyorsunuz. İlişkileriniz Dolunay öncesi sınavdan geçiyor, öfke yönetiminize dikkat edin. İşinizle ilgili yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU - 18 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizle ilgili konularla haftaya başlıyorsunuz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz, aldığınız bir teklif varsa değerlendirin. Kendi işinizi kurmak gibi planlarınız varsa harekete geçmeye hazır olun.

ASLAN BURCU - 18 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya başlarken gelecekle ilgili hayallerinize, hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Yurt dışına çıkmak, hatta yerleşmek gibi hayaller kurabilirsiniz. Bu gibi planlarınız varsa harekete geçmeye hazır olun.

BAŞAK BURCU - 18 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ortaklıklarınız, başkalarıyla ortak kaynaklarınız ya da aldığınız desteklerle ilgili bir gündemle haftaya başlayabilirsiniz. Harekete geçmek için kendinizde enerji bulacaksınız. Yeni kararlar alabilirsiniz.

TERAZİ BURCU - 18 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın ilk gününde ilişkiniz odak noktanızda olabilir. Karşı tarafı anlamaya ve empati yapmaya çalışırken, bir yandan da kendinizden aşırı ödün vermemelisiniz. İlişkinizde denge kurmak yine size düşüyor.

AKREP BURCU - 18 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yoğun bir gündemle haftaya başlayabilir, rutin görev ve sorumluluklarınızla ilgilenebilirsiniz. İş yaşam dengesini kurabilmek için planlı programlı olmaya özen gösterin. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.   

YAY BURCU - 18 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu haftaya başlarken gündeminizde aşk var. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, beklemediğiniz bir teklif alabilir ya da siz bir adım atabilirsiniz. Hayata iyimser bakıyorsunuz. İlişkiniz varsa birlikte güzel bir gün geçirebilirsiniz.

OĞLAK BURCU - 18 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın ilk günü ailenizle ilgili konular gündeme geliyor. Aileyi bir araya toplayan kişi olabilirsiniz. Taşınma, ev alım-satım gibi planlarınız varsa harekete geçmek için ideal bir dönem.

KOVA BURCU - 18 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın ilk günü kardeşleriniz ya da yakın çevre ilişkilerinizle ilgili bir gündem oluşabilir. Eğitim almayı düşünüyorsanız harekete geçmek için uygun bir süreçtesiniz. Kısa bir seyahat fırsatı doğabilir.

BALIK BURCU - 18 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal konularla ilgili bir gündeminiz olabilir. Beklenmedik harcamalar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Kişisel gelişimle ilgili konularla da ilgilenebilirsiniz. Bu konularda çalışmalar yapabilir ya da bir terapiye başlayabilirsiniz.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER