28 Eylül 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

28 Eylül 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Burcunuzun günlük hareketlerini, sizleri neler beklediğini, aşk, sağlık, iş, kariyer geçişlerini merak mı ediyorsunuz? İşte tüm burçlar için 28 Eylül 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

28 Eylül 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar...  28 Eylül 2021 salı günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 28 Eylül günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 28 Eylül salı günlük burç yorumları...

 
28 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 28 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eğitim hayatınızla ilgili tamamlanması gereken süreçler söz konusu olabilir. Çalışmalarınızı gözden geçirip toparlayabilirsiniz. Aynı şekilde iletişim konularında tamamlanması gerekeni tamamlayın.

BOĞA BURCU - 28 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bütçe planı yapabilirsiniz, ancak yeni bir yatırım yapmak için önümüzdeki birkaç hafta uygun olmayacak. Yaptığınız yatırımlarla ilgili ise acele kararlar almayıp bir süre beklemenizde fayda var.

İKİZLER BURCU - 28 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay öğle saatlerine dek sizin burcunuzdaki seyahatine devam ediyor. Hayatınızla ilgili planlarınıza son şeklini verebilirsiniz. Aksiyon içinse şu ana dek adım atmadığınız konuların zamanı gelmemiş olabilir. Bir süre akışa bırakın.  

YENGEÇ BURCU - 28 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay öğleden sonra burcunuza geçiş yapıyor. Motivasyonunuz artabilir. Yeni bir şeye başlamak konusunda aceleci davranmayın. Var olan hedeflerinizi gözden geçirip geleceğe yönelik planlama yapabilirsiniz.

ASLAN BURCU - 28 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal etkinliklere katılabilirsiniz. Hayatınızla ilgili bazı kararlar alma aşamasındasınız. Ancak birkaç hafta aksiyon almak için uygun olmayacak, bunu aklınızda tutun. Akşam saatlerinde biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU - 28 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizle ilgili konular gündeminizde. Uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Ancak eylem adımları atmak için biraz beklemenizde fayda var. Akşam saatlerinde sosyal etkinliklere katılabilirsiniz.

TERAZİ BURCU - 28 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yurt dışı bağlantılı iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Ancak önemli kararlar almayıp şimdilik seçenekleriniz üzerinde düşünmenizde yarar var.  Öğleden sonra kariyerinizi ilgilendiren gelişmeler olabilir.

AKREP BURCU - 28 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hukuksal ya da resmi kuruluşlarla bağlantılı işleriniz varsa halletmek için bugünü son gün gibi düşünebilirsiniz. Önümüzdeki haftalarda aksaklıklar çıkma olasılığı yüksek. Öğleden sonra yurt dışı bağlantılı işlerinizde gelişmeler olabilir.

YAY BURCU - 28 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkinizle ilgili konular söz konusu olabilir ve artık bir karar vermeniz gerekebilir. Bitişler ya da yeni başlangıçlar için hayat sizi adeta zorluyor. Ancak olan her şeyin hayrınıza olmasına niyet edin.

OĞLAK BURCU - 28 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yoğun iş gündeminizde hızlıca tamamlamanız gereken işler olabilir, iyi bir planlamayla bunları kolayca halledebilirsiniz. Sizi zorlayan sorumluluklarınızdan bir kısmını devretmenizde ya da yardım almanızda fayda var.

KOVA BURCU - 28 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkinizle ilgili artık bir karar vermeniz gerekebilir. Uzun süredir gündeminizde olan bir başlangıç ya da bitiş için artık hayat sizi zorluyor. Ayrıca sürüncemede kalan işlerinizi de toparlamanız gerekiyor.

BALIK BURCU - 28 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Var olan ilişkinizle ilgili bir karar verip artık yolunuza bakmanız gerekiyor. İlişkiniz yoksa, yeni birini hayatınıza almak için uygun zaman değil. Böyle bir durum söz konusuysa birkaç hafta boyunca karşınızdaki kişiyi tanımaya çalışın.  

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER