7 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

7 Ekim 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Burcunuzun günlük hareketlerini, sizleri neler beklediğini, aşk, sağlık, iş, kariyer geçişlerini merak mı ediyorsunuz? İşte tüm burçlar için 7 Ekim 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

7 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar...  7 Ekim 2021 perşembe günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 7 Ekim günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 7 Ekim perşembe günlük burç yorumları... (Bu yazının ardından Terazi Burcunda Merkür Retrosu: Yükselen burçları nasıl etkileyecek? başlıklı yazımıza da bakabilirsiniz)

 
7 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 7 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yeniay’ın etkileri halen sürüyor. İlişkinizle ilgili son dönemdeki gelişmeleri sindirmek için hem kendinize hem karşı tarafa zaman tanıyın. İyimserliğinizi koruyun ancak beklentilerinizi yüksek tutmayın.

BOĞA BURCU - 7 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yoğun iş gündeminiz gün sonuna doğru hafiflemeye başlayabilir. İş ortaklıklarınız varsa bugünlerde riskli adımlar atmamanız önemli. İlişkinizle ilgili olarak ise geleceğe daha iyimser bakmaya başlayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU - 7EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkinizle ilgili olarak daha pozitif hissedebilir, sorunları çözmeye istekli olabilirsiniz. İlişkiniz yoksa hayatınıza yeni bir flört girebilir. İş gündeminiz ise yoğunlaşıyor. Sağlık sorunlarına karşı dikkatli olun.

YENGEÇ BURCU - 7 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkinizle ilgili son dönemdeki gerginlikler çözülebilir, sağlıklı bir iletişim kurabilirsiniz. İlişkiniz yoksa yeni biriyle tanışabilirsiniz. Yaşadıklarınızdan ders alarak ilerlemeye, gerçeklere gözlerinizi kapatmamaya da dikkat edin.

ASLAN BURCU - 7 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günün ilerleyen saatlerinde ailevi konular gündeminize gelebilir. Sorunları yapıcı bir yaklaşımla çözebilirsiniz. Ailenizle yaşıyorsanız özgürlük isteği ile kendi evinize taşınmak isteyebilirsiniz. 

BAŞAK BURCU - 7 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal konularla ilgili gündeminiz yavaş yavaş değişiyor. Bu süreçte risk almamanız gerektiğini unutmayın, mevcut kaynaklarınızı korumaya odaklanın. Dış görünümünüzle ilgili önemli bir değişiklik yapmayın.

TERAZİ BURCU - 7 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay öğleye kadar sizin burcunuzda seyahatine devam ediyor. İlerleyen saatlerde parasal konular gündeminize gelebilir. Önemli kararlar almayın, riske girmeyin. Finansal konularda danışmanlık alabilirsiniz.

AKREP BURCU - 7 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay bugün öğleden sonra sizin burcunuza geçiş yapıyor. Gelecek planlarınızı şekillendirebilir, kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. Projelerinizle ilgili çalışmalara yoğunlaşabilirsiniz. Harekete geçmek için bir süre bekleyin

YAY BURCU - 7 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Venüs'ün burcunuza geçmesiyle birlikte ilişkilerinizde daha iyimser, hatta hayalci olabilirsiniz. Daha fazla flört enerjisiyle dolabilirsiniz. Kendi merkezinizden çok uzaklaşmayın. Bugün spiritüel çalışmalar için uygun bir gün.

OĞLAK BURCU - 7 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal çevrenizdeki insanlarla ve arkadaşlarınızla daha samimi ve sıcak ilişkiler geliştirebilirsiniz. Yeni sosyal gruplara katılabilirsiniz. Tanıştığınız yeni insanlara şans tanıyın.

KOVA BURCU - 7 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizle ilgili konular gündeminize geliyor. Yeni iş görüşmeleri, sözleşmeler gibi konularda harekete geçerken iki kere düşünmenizde fayda var. Şu aralar bir değişim için uygun dönem değil.

BALIK BURCU - 7 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gündeminizden uzaklaşmak isteyebilirsiniz, bir seyahat planlayabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa ya da başlamayı planlıyorsanız şu dönemde risk almayın. Dikkatsizlikler, unutkanlıklar söz konusu olabilir.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER