8 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

8 Ekim 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Burcunuzun günlük hareketlerini, sizleri neler beklediğini, aşk, sağlık, iş, kariyer geçişlerini merak mı ediyorsunuz? İşte tüm burçlar için 8 Ekim 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

8 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar...  8 Ekim 2021 cuma günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 8 Ekim günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 8 Ekim cuma günlük burç yorumları... (Bu yazının ardından Terazi Burcunda Merkür Retrosu: Yükselen burçları nasıl etkileyecek? başlıklı yazımıza da bakabilirsiniz)

 
8 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 8 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ortak yatırımlar ya da başkalarıyla ortak kaynaklarınız gibi konular gündeminize gelebilir, bu konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yöneticiniz Mars bugün Güneş’le kavuşuyor, harekete geçme isteğiniz yoğun olacak.

BOĞA BURCU - 8 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkinizle ilgili olarak geleceğe daha iyimser bakmaya başlıyorsunuz. Gelecek planları yapabilirsiniz. Ancak yöneticiniz Venüs Yay burcuna geçtiğinden, ciddi bir karar vermek için uygun bir dönem olmadığını unutmayın.

İKİZLER BURCU - 8 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş gündeminiz yoğunlaşıyor. Birçok konuda aksiyon alma isteği ile dolusunuz, enerjiniz yüksek. Odağınızı dağıtmamayı başarabilirseniz önemli işlerinizi hızlıca halledebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.

YENGEÇ BURCU - 8 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkinizle ilgili olarak şüphecilik, alınganlık gibi duygulara kapılabilirsiniz. Ani tepkiler vermemeye, rasyonel olmaya çalışın ancak sonradan üzülmemek için beklentilerinizi yüksek tutmayın.

ASLAN BURCU - 8 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailevi konular gündeminize gelebilir. Yöneticiniz Güneş’in Mars’la kavuşuyor olması harekete geçme isteğinizi arttırabilir ancak fevri olmamanız önemli. Verdiğiniz tepkilerin sonuçlarıyla sonradan yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. 

BAŞAK BURCU - 8 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın çevreniz ya da kardeşlerinizle olan ilişkileriniz gündeme geliyor. Daha fazla kendi alanınıza ihtiyaç duyabilir, ara ara yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

TERAZİ BURCU - 8 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal konular gündeminize gelebilir. Gökyüzündeki gerilimli açılar nedeniyle riske girmemeye özen gösterin. Gereksiz harcamalardan uzak durun. Dış görünümünüzde değişiklik yapmayın.

AKREP BURCU - 8 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay sizin burcunuzdaki seyahatine devam ediyor. Geçmişi geride bırakıp geleceğe odaklanmış olabilirsiniz, motivasyonunuz yüksek. Hemen harekete geçmek istediğiniz konular olabilir ancak iyice düşünmüş olduğunuzdan emin olun.

YAY BURCU - 8 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkilere fazla odaklandığınız günlerdesiniz, kendi merkezinizden çok uzaklaşmamaya çalışın. Kafanıza takılan konularla ilgili olarak rüyalarınızda mesajlar gelebilir. Spiritüel çalışmalar için uygun bir gün.

OĞLAK BURCU - 8 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal çevrenizdeki insanlarla veya arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Yeni sosyal ortamlara katılabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bugün gerilimlere açık enerjiler var, kimseyle gereksiz tartışmaya girmeyin.

KOVA BURCU - 8 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizle ilgili konular gündeminizde. İş görüşmeleri, sözleşmeler ya da önemli toplantılarla ilgili hızlıca harekete geçme isteği duyabilirsiniz. Ancak emin adımlarla ilerlemek için iyice düşünün.

BALIK BURCU - 8 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bir seyahat planı yapabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa ya da başlamayı planlıyorsanız harekete geçmek için enerjiniz yüksek olacak. Ancak gereksiz risklere girmeyin. Dikkatsizlikler, dalgınlıklar söz konusu olabilir.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER