TAHT: Rüyada taht görmek, çok yüksek makamlara yükseleceğinize yorumlanır. Tahtta oturduğunu görmek çevrenizdeki insanların saygısını kazanacağınıza işaret eder. Başkasının tahtta oturduğunu görmek, başka insanların size yardım etmesiyle başarı kazanacağınız anlamına gelir.

TESTERE: Elinizi attığınız tüm işlerde başarıya ulaşacağınızı belirtir. Testere ile bir şey kesmek, düşmanlarınızı yeneceğinize işarettir.

TIRNAK: Rüyada tırnak kesmek kötü bir olaya işarettir. Güzel tırnaklar başarı kazanacağınız işlere gireceğinizi bildirir. Bakımsız tırnaklar, dert ve hastalığa yorumlanır.

TAVŞAN: Rüyada hızlı koşan bir tavşan görmek, gizlenmesi lazım olan bir sırra yorumlanır. Tavşan avlamak, endişe ve şüphe içinde bir zamanın yaşanacağına işaret eder. Rüyada tavşan satmak, satın almak veya yemek sağlık durumunun hafif bir hastalıkla bozulacağına yorumlanır.

TENEKE: Rüyada teneke görmek, helal olmayan yollarla para kazanmaya yorumlanır.

TELESKOP: Rüyada teleskopla ay ve yıldızlara bakmak; yüksek bir makama yükselmeye ve yüksek makamdaki insanlarla güzel sohbete yorumlanır.

TARAK: Rüyada yeni bir tarak görmek yola çıkılacağının işaretidir. Tarak eski bir tarak ise uzaklardan bir haber alınabilir. Başını süslü tarakla taradığını görmek bekarlar için güzel bir evliliğe yorumlanır.

TAVUS KUŞU: Zengin ve güzel bir kadınla tanışacağınız anlamındadır.

TİMSAH: Timsahın karada yürüdüğünü görmek, onun çok tehlikeli düşmanlara sahip olduğuna işarettir. Eğer timsah sizi ısırdıysa, yaşamınız tehlikeye girer. Timsahı öldürmek, düşmanlarınızı alt edeceğinize yorumlanır. Ayrıca rüyada timsah gizli düşmanlarınızın olduğunu belirtir.

TANDIR: Tandırla ekmek pişirip, yiyen kimsenin rızkı artar.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.