14 Kasım 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Haftanın son günü astrolojik açıdan sizi neler bekliyor? Pazar günü burçlara neler getiriyor? 14 Kasım 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'den kaleminden. İşte tüm burçlar için 14 Kasım 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları..

14 Kasım 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar...  Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisiyle beraber ilginin arttığı alanlardan biri de astroloji... Günlük, haftalık, aylık burç yorumları artık daha fazla ilgiyle takip ediliyor. Peki, 14 Kasım 2021 pazar günü hangi burcu neler bekliyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 14 Kasım günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 14 Kasım pazar günlük burç yorumları... 

 

14 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 14 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın son gününü dinlenmeye ayırın. Kişisel gelişim konularında ya da ilgi alanlarınızda okumalar yapabilir, bakış açınızı yenileyebilirsiniz. Hayatınızla ilgili bazı yeni kararlar almanın eşiğindesiniz.

BOĞA BURCU - 14 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyalleşmek istediğiniz, keyifli bir gün. Arkadaşlarınızla görüşmeye vakit ayırabilir, biraz eğlenerek kafanızı boşaltabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz kişilerle ilgili yeni haberler almanız mümkün.

İKİZLER BURCU - 14 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugünlerde kariyerinizi ilgilendiren konularda düşüncelere dalmış olabilirsiniz. İyice dinlenerek kafanızı toparlamaya, henüz bir karar almamaya çalışın. Zihninizi tazeleyin. Meditasyon ya da yürüyüş iyi gelebilir.

YENGEÇ BURCU - 14 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın son gününde bulunduğunuz ortamdan biraz uzaklaşmak, doğada uzun bir yürüyüş yapmak size iyi gelebilir. Sizi üzen konulara farklı bir açıdan yaklaşabilir, biraz daha iyimser olabilirsiniz.

ASLAN BURCU - 14 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal kaynaklarınız, başkalarıyla ortak kazançlarınız gibi konularda bir karara varmak isteyebilirsiniz. Krizleri yönetecek güçte hissediyorsunuz, yöneticiniz Güneş’ten de destek alıyorsunuz.

BAŞAK BURCU - 14 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evliliğiniz ya da ilişkiniz odak noktanızda. Bazı konuşmalar yaptıktan sonra rahatlayabilir, daha iyi hissetmeye başlayabilirsiniz. Her şeyi kafanızda gereksizce büyüttüğünüzü fark edebilirsiniz.

TERAZİ BURCU - 14 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın son gününü kendinize ayırabilir ve kişisel bakım yaparak rahatlayabilirsiniz. Bu psikolojinize de iyi gelecek. Ayrıca yaşam alanınızı düzenleyebilir, derleyip toparlayarak haftayı tamamlayabilirsiniz.

AKREP BURCU - 14 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günü partnerinizle birlikte geçirebilir, haftayı keyifli tamamlayabilirsiniz. İlişkiniz yoksa, beklemediğiniz bir ortamda sizi heyecanlandıracak biriyle tanışmanız mümkün. Yöneticiniz Plüton’dan destek alıyorsunuz.

YAY BURCU - 14 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hafta sona ererken ailenizle bir araya gelebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sizden istenen bazı görevleri severek yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise odağınızı ilişkinize çevirmek isteyebilirsiniz. 

OĞLAK BURCU - 14 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın çevrenizdeki kişilerle bir araya gelebilir, haftayı keyifli tamamlayabilirsiniz. Enerjiniz yükseliyor, kendinizi daha iyimser hissediyorsunuz. Fikirlerinizle çevrenizdekilere ilham verebilirsiniz.

KOVA BURCU - 14 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Mali durumunuzu ilgilendiren önemli kararlar almamaya, biraz beklemede kalmaya çalışın. Mevcut kaynaklarınızı korumaya odaklanın. Beklenmedik bir harcama yapmanız gerekebilir.

BALIK BURCU - 14 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Mali durumunuzu ilgilendiren önemli kararlar almamaya, biraz beklemede kalmaya çalışın. Mevcut kaynaklarınızı korumaya odaklanın. Beklenmedik bir harcama yapmanız gerekebilir.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER