26 Kasım 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Haftanın beşinci günü astrolojik açıdan sizi neler bekliyor? Cuma günü burçlara neler getiriyor? 26 Kasım 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden. İşte tüm burçlar için 26 Kasım 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

26 Kasım 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar... Astroloji, koronavirüs pandemisinin ardından daha çok merak edilen bir alan.  Günlük, haftalık, aylık burç yorumları artık daha da yakından takip ediliyor. Peki, 26 Kasım 2021 cuma günü hangi burcu neler bekliyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 26 Kasım günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 26 Kasım cuma günlük burç yorumları... 

 

26 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 26 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Partnerinizle ilişkiniz rahatlıyor, birlikte biraz daha keyifli zaman geçirmek istiyor olabilirsiniz. Akşam saatleri için güzel bir organizasyon yapabilir ya da onun tarafından bir davet alabilirsiniz.

BOĞA BURCU - 26 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailenizle birlikte vakit geçirebileceğiniz güzel bir Cuma akşamı planlayabilirsiniz. Her zamanki gibi evinizin konforunda sevdiklerinizle birlikte olmak istiyorsunuz. Güzel bir akşam yemeği iyi bir fikir olabilir.

İKİZLER BURCU - 26 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın çevrenizdeki kişiler ya da akrabalarınız veya kardeşlerinizle birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatleri için güzel bir organizasyon yapabilir ya da bir davet alabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU - 26 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Biraz rahatlamak ve eğlenmek için fazlaca harcama yapabileceğiniz bir gün. Dış görünümünüzü değiştirebilir, bununla ilgili harcamalar da yapabilirsiniz. İpin ucunu kaçırmamaya çalışın.

ASLAN BURCU - 26 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay sizin burcunuzdaki seyahatine devam ediyor. Dış görünümünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz, özellikle saçlarla ilgili işlemler için ideal bir gün. Keyifli bir Cuma akşamı geçirebilirsiniz.

BAŞAK BURCU - 26 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Cuma akşamını biraz yalnız kalıp dinlenerek geçirmek isteyebilirsiniz. Son bir haftanın gündemi sizi epeyce yordu. Zihninizi rahatlatıcı meditasyon gibi çalışmalar yapabilirsiniz.

TERAZİ BURCU - 26 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal çevrenizde ya da arkadaş ortamınızda ön planda olmak, dikkat çekmek isteyebilirsiniz. Ancak kendinizi bazı tartışmaların ortasında bulmak sizi rahatsız edebilir. Diplomatik tavrınızı koruyun.

AKREP BURCU - 26 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın son iş gününde yoğun bir gündeminiz olabilir. Tamamlamanız gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Katılmanız gereken toplantılarda bazı gerilimler söz konusu olabilir. Soğukkanlılığınızı koruyun.

YAY BURCU - 26 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Biraz rahatlamak ve gündeminizi geride bırakmak istediğiniz günlerdesiniz. Cuma akşamını keyifli bir etkinlikte ya da tek başınıza yapmaktan keyif aldığınız aktivitelerle tamamlayabilirsiniz. 

OĞLAK BURCU - 26 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Miras, ortak kazançlar ya da ödemelerle ilgili bir gündeminiz oluşabilir. Bugünün olumlu gökyüzü enerjileriyle rahat bir akışınız olabilir. Akşam saatlerini biraz dinlenmeye ve keyifli zaman geçirmeye ayırın.  

KOVA BURCU - 26 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eşinizle ilişkiniz rahatlıyor, sorunlar geride kalıyor. Birbirinize daha çok zaman ayırmak istiyor olabilirsiniz. Akşam saatleri için güzel bir organizasyon yapabilir ya da bir davete katılabilirsiniz.

BALIK BURCU - 26 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yarım kalan işlerinizi tamamladığınız yoğun bir iş günü geçirebilirsiniz. Akşam saatlerini biraz dinlenmeye ve eğlenmeye ayırmak size iyi gelecek. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz.  

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER