11 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

11 Ekim 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Burcunuzun günlük hareketlerini, sizleri neler beklediğini, aşk, sağlık, iş, kariyer geçişlerini merak mı ediyorsunuz? İşte tüm burçlar için 11 Ekim 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

11 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar...  11 Ekim 2021 pazartesi günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 11 Ekim günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 11 Ekim pazartesi günlük burç yorumları... (Bu yazının ardından Terazi Burcunda Merkür Retrosu: Yükselen burçları nasıl etkileyecek? başlıklı yazımıza da bakabilirsiniz)

 
11 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 11 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın ilk gününde özellikle yurt dışı işleriniz ve bağlantılarınızla ilgili bir gündeminiz olabilir. Kariyeriniz için verdiğiniz emeklerin karşılığını alabilirsiniz. Ancak yeterli çalışmadığınız yerlerden sınavlar gelebilir.

BOĞA BURCU - 11 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya başlarken başkalarıyla ortak kaynaklarınız veya ortaklıklarınızla ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Şanslı bir süreçtesiniz, para akışınız artabilir. Yeni gelir kaynakları doğabilir.

İKİZLER BURCU - 11 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkilerden yana şanslı olarak haftaya başlıyorsunuz. Var olan ilişkiler güçlenebilir. Hayatınızda önemli rolü olan ya da yeni tanışacağınız kişilerle bağlantılı olaylar karşınıza çıkabilir.

YENGEÇ BURCU - 11 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yoğun bir iş gündemi ile haftaya başlıyorsunuz. İşte veya evde yapmanız gereken birikmiş işleri halletmeniz gerekebilir. Sağlığınıza dikkat edin. Akşam saatlerinde ilişkiler gündeme geliyor.

ASLAN BURCU - 11 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya başlarken gündeminizde aşk var. İlişkinizde son dönemdeki sorunlar çözülebilir. İlişkiniz yoksa yeni biriyle tanışabilirsiniz. Akşam saatlerinde beklenmedik işlerle ilgilenmeniz gerekebilir.

BAŞAK BURCU - 11 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya başlarken ailevi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Taşınma ya da emlak alım-satım konuları bir süredir gündeminizdeyse ilerleyebilirsiniz. Ancak araştırmalarınızı iyi yaptığınızdan emin olun.  

TERAZİ BURCU - 11 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Almak istediğiniz bir eğitim varsa karşınıza uygun fırsatlar çıkabilir, değerlendirebilirsiniz. Taşınma ya da emlak alım-satım konuları bir süredir gündeminizdeyse ilerleyebilirsiniz.

AKREP BURCU - 11 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın ilk gününde parasal konular gündeminizde olabilir. Fazla harcama yapma dürtüsüne karşı dikkatli olun, ipin ucu kaçabilir. Akşam saatlerinde yakın çevreniz ya da kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz.

YAY BURCU - 11 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akşam saatlerine dek Ay sizin burcunuzda seyahatine devam ediyor olacak. Geleceğe dönük planlarınıza son şeklini vermek için günü değerlendirin. Ardından parasal konular gündeminize geliyor.

OĞLAK BURCU - 11 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akşam saatlerinden itibaren Ay sizin burcunuzda seyahat etmeye başlıyor. Motivasyonunuz artacak, enerjiniz yükselecek. Hedefleriniz, amaçlarınız doğrultusunda yeni planlar yapabilirsiniz. Aklınıza parlak fikirler gelebilir.

KOVA BURCU - 11 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gün boyu sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz, akşam saatlerinde ise biraz kendinizle kalmak isteyeceksiniz. Yaşamınızı gözden geçirmek, kişisel gelişim çalışmaları yapmak için ideal bir süreç.

BALIK BURCU - 11 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın ilk gününde kariyerinizle ilgili bazı olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Duygusal bir karar almadan, bu süreci sakin kalarak yönetmenizde fayda var. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla bir araya gelerek biraz kafanızı dağıtabilirsiniz.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER