14 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Burcunuzun günlük hareketlerini, sizleri neler beklediğini, aşk, sağlık, iş, kariyer geçişlerini merak mı ediyorsunuz? 14 Ekim 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'den geliyor. İşte tüm burçlar için 14 Ekim 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

14 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar...  14 Ekim 2021 perşembe günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 14 Ekim günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 14 Ekim perşembe günlük burç yorumları... (Bu yazının ardından Terazi Burcunda Merkür Retrosu: Yükselen burçları nasıl etkileyecek? başlıklı yazımıza da bakabilirsiniz)

 
14 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 14 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaşlarınızla veya üye olduğunuz sosyal gruplarla ilişkilerinizde bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Öfkeyle hareket etmemeye, sakin kalmaya dikkat edin. Soğukkanlılığınızı koruyun.

BOĞA BURCU - 14 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Var olan koşullarınıza daha gerçekçi bakabilirsiniz. Kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayacak adımlar atabilirsiniz. Yöneticiniz Venüs sizi destekliyor.

İKİZLER BURCU - 14 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yurt dışında bağlantıda olduğunuz kişilerle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ticaret ya da eğitim konularında dikkatli olun.  Gerçekçi adımlar attığınız takdirde yöneticiniz Merkür sizi destekliyor.

YENGEÇ BURCU - 14 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başkalarıyla ortak kaynaklarınız veya ortaklıklarınızla ilgili konularda bazı krizler ya da anlaşmazlıklar çıkabilir. Adımlarınızı sağlam atmalısınız. Kararlarınızda duygusal davranmamaya dikkat edin.  

ASLAN BURCU - 14 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Partnerinizle birlikte vakit geçirebilirsiniz. Evlilikle ilgili konular gündeme gelebilir. Fazla beklentiye girdiğiniz konularda sizi hayal kırıklıkları bekliyor olabilir. İletişim dilinize dikkat edin.

BAŞAK BURCU - 14 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yoğun bir iş gündeminiz olabilir, gereğinden fazla sorumluluk almış olabilirsiniz. Stresin sağlığınızı etkilememesine dikkat edin. Vakti gelen kontrollerinizi yaptırmayı ihmal etmeyin.

TERAZİ BURCU - 14 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkili ilişkilerinize daha rasyonel bir bakış açısıyla yaklaşabilirsiniz. Kendi ilgi alanlarınıza, hobilerinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Yöneticiniz Venüs yaratıcılıkla ilgili konularda sizi destekliyor.

AKREP BURCU - 14 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile içi ilişkilerinizde bazı sorunlar gündeme gelebilir. Sağlıklı bir iletişim kurmaya çalışın, abartılı tepkiler vermeyin, öfkeyle hareket etmeyin. Sağduyulu davranmanız durumunda sorunlar çözülebilir.

YAY BURCU - 14 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kardeşleriniz veya yakın arkadaşlarınızla ilişkileriniz gündeme gelebilir. Bir süredir hayatınızda olan insanlara ise daha gerçekçi yaklaşabilirsiniz. Fazla iyimserlikle beklentilerinizi abartmayın.

OĞLAK BURCU - 14 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal konular gündeminize gelebilir. Bütçenizi veya yatırımlarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Dikkatli olmanız gereken bu süreçte bir finans uzmanından danışmanlık almayı düşünebilirsiniz.

KOVA BURCU - 14 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay bugün sizin burcunuzda seyahat etmeye başlıyor. Yaşamınızı gözden geçirip yeni kararlar almanız için uygun günler. Kendinizi daha enerjik ve güçlü hissedebilirsiniz. Ancak gerçekçi olmalısınız.

BALIK BURCU - 14 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bilinçaltınızın şifalanmasına açık olduğunuz bugünler spiritüel çalışmalar için çok uygun. Rüyalarınızda gelebilecek mesajlara dikkat edin. Eğer psikolojik sıkıntılar yaşıyorsanız bir terapi almayı düşünebilirsiniz.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER