15 Aralık 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Haftanın üçüncü günü astrolojik açıdan sizi neler bekliyor? Çarşamba günü burçlara neler getiriyor? 15 Aralık 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden. İşte tüm burçlar için 15 Aralık 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

15 Aralık 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar... Astroloji, koronavirüs pandemisinin ardından daha çok merak edilen bir alan.  Günlük, haftalık, aylık burç yorumları artık daha da yakından takip ediliyor. Peki, 15 Aralık 2021 çarşamba günü hangi burcu neler bekliyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 15 Aralık günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 15 Aralık çarşamba günlük burç yorumları... 

 

15 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 15 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal konulara odaklı bir gündeminiz var. Beklemediğiniz harcamalar yapmanız gerekebilir. Mevcut koşullarınızı değerlendirerek yeni bir bütçe planı yapabilir, bazı kısıtlamalara gidebilirsiniz.

BOĞA BURCU - 15 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay sizin burcunuzdaki transitine devam ediyor. Geleceğe dönük yeni plan ve projeler geliştirebilirsiniz. Dış görünümünüzde değişiklik yapmak istiyorsanız bugünü ve yarını değerlendirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU - 15 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizle kalmak isteyebilir, geçtiğimiz yılı değerlendirerek yeni yıla dair kararlar alabilirsiniz. Farkındalıklarınız yüksek. Özellikle akşam saatleri okumalar ve kişisel gelişim çalışmaları için uygun.

YENGEÇ BURCU - 15 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal ortamlara girebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. İlişkilere daha farklı bir gözle bakmaya başlıyorsunuz. Size iyi gelmeyen, güven vermeyen insanlarla ilişkinizi bitirebilirsiniz.

ASLAN BURCU - 15 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizle ilgili yeni adımlar atabilir, beklenmedik fırsatlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunları değerlendirin ancak bazı konularda başarıya ulaşmak için zaman gerektiğini aklınızda bulundurun.

BAŞAK BURCU - 15 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Biraz gündeminizden uzaklaşmak isteyebilir, geçtiğimiz yılı tüm detaylarıyla değerlendirebilirsiniz. Bazı hayal kırıklıklarınızın olması mümkün. Ancak çok da karamsarlığa kapılmamaya çalışın.  

TERAZİ BURCU - 15 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ortak kazançlar, borçlar, krediler gibi konulara odaklı bir gündeminiz olabilir. Borçlarınızla ilgili yeni bir yapılandırma sürecine girmek için ummadığınız bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

AKREP BURCU - 15 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evliliğiniz, uzun süreli ilişkiniz ya da varsa iş ortaklıklarınızla ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Güvende hissedeceğiniz ilişkilere ihtiyaç duyuyorsunuz, ilişkiler bu anlamda sınavdan geçiyor.

YAY BURCU - 15 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Organizasyon ve düzenleme işleriyle, günlük rutinlerinizle ilgilenebilirsiniz. Uzun bir yapılacak işler listeniz olabilir. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz. Stres kaynaklı rahatsızlıklara karşı dikkatli olun.  

OĞLAK BURCU - 15 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişki konularına odaklısınız. Varsa çocuklarınızla ilgili bir gündeminiz de olabilir. Yalnızsanız yeni bir ilişkiye başlamak konusunda acele etmeyin. Bugün hobilerinizle ilgilenmek size iyi gelecektir.

KOVA BURCU - 15 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailenizle ilgilenebilir, evle ilgili görev ve sorumluluklarınıza daha fazla odaklanabilirsiniz. Evle ilgili yatırımlar ya da harcamalar, yapılması gereken tadilat gibi çeşitli işler gündeminize gelebilir.

BALIK BURCU - 15 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Almak istediğiniz bir eğitim varsa gündeme gelebilir. Yıl biterken yeni yılda kendinize yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için araştırmalara başlamanızda fayda var. Kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER