2 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

2 Ekim 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Burcunuzun günlük hareketlerini, sizleri neler beklediğini, aşk, sağlık, iş, kariyer geçişlerini merak mı ediyorsunuz? İşte tüm burçlar için 2 Ekim 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

2 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar...  2 Ekim 2021 cumartesi günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 2 Ekim günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 2 Ekim cumartesi günlük burç yorumları...

 
2 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 2 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkinizle ilgili güzel gelişmeler olabilir. İlişkiniz güçlenebilir, geleceğe daha iyimser bakabilirsiniz. Kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Ortak ilgi alanlarını paylaştığınız insanlarla bir araya gelebilirsiniz.   

BOĞA BURCU - 2 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkinizle ilgili güzel gelişmeler olabilir. İlişkiniz güçlenebilir, geleceğe daha iyimser bakabilirsiniz. Kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Ortak ilgi alanlarını paylaştığınız insanlarla bir araya gelebilirsiniz.   

İKİZLER BURCU - 2 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kardeşleriniz ya da yakın çevrenizdeki insanlarla ilgili konular gündeme gelebilir. Sağlıklı iletişim kurabileceğiniz bir gün, fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Eğitim ve seyahat süreçlerinde de rahat bir akış var.

YENGEÇ BURCU - 2 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi konular gündeminizdekini yerini koruyor. Şanslı bir gündesiniz, rahat bir akışta olabilirsiniz. Ancak önemli bir yatırım ya da harcama kararı için acele etmemenizde de fayda var.

ASLAN BURCU - 2 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay sizin burcunuzdaki seyahatine devam ediyor.  Geleceğe dönük planlarınızla ilgili keskin  kararlar almayın; ancak hayatınızda birincil önemde olan kişilerden destek alabilirsiniz. Fikirlerine değer verin.

BAŞAK BURCU - 2 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugünlerde biraz içedönüksünüz, hayata daha karamsar bakıyor olabilirsiniz. Akışta kalmaya çalışın, şartları zorlamayın. Yoga veya meditasyon gibi spiritüel pratikler size iyi gelebilir.

TERAZİ BURCU - 2 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hafta sonunun ilk gününde yöneticiniz Venüs ile Plüton arasında pozitif etkileşim var. Sosyalleşebilir, arkadaş grubunuzla sosyal ortamlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Uzun vadeli dostlukların temeli atılabilir.

AKREP BURCU - 2 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Plüton ile Venüs arasında pozitif etkileşim var. Kariyerinizle ilgili bazı konulara odaklanmış durumdasınız ancak biraz sosyalleşmeyi deneyin. Rahatladıktan sonra daha net düşünebilirsiniz.

YAY BURCU - 2 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Uluslararası işleriniz ya da hukuksal süreçlerinizle ilgili olarak bazı çözüm yolları karşınıza çıkabilir. Bugün biraz gündemden uzaklaşıp kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz, uzun bir yürüyüş iyi gelecektir.

OĞLAK BURCU - 2 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ortak yatırımlar ve parasal konularda bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Günün olumlu enerjilerini krizleri doğru yönetmek adına kullanabilirsiniz. İletişim süreçlerinde rahat bir akış var.  

KOVA BURCU - 2 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hafta sonunun ilk gününde partnerinizle birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. İlişkinizle ilgili olarak güzel gelişmeler olabilir. İlişkiniz güçlenebilir, geleceğe daha iyimser bakabilirsiniz.

BALIK BURCU - 2 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sağlık konuları gündeminize gelebilir. Son günlerin yorgunluğunu hissedebilirsiniz, ufak tefek sağlık sorunları çıkabilir. Bugün biraz dinlenmenizde fayda var. Yaşadığınız ortamı düzenleyebilirsiniz.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER