29 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Haftanın beşinci gününde sizleri neler bekliyor? Cuma günü burçlara neler getiriyor? 29 Ekim 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'den kaleminden. İşte tüm burçlar için 29 Ekim 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

29 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar...  29 Ekim 2021 cuma günü hangi burcu neler bekliyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 29 Ekim günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 29 Ekim cuma günlük burç yorumları... (Bu yazının ardından Terazi Burcunda Merkür Retrosu: Yükselen burçları nasıl etkileyecek? başlıklı yazımıza da bakabilirsiniz)

 
29 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 29 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Partnerinizle güzel bir hafta sonu için plan yapabilir, yakın bir yere kaçmayı düşünebilirsiniz. Yine de beklemediğiniz aksiliklere karşı yedek planınızı hazır edin. Akşam saatlerinde spor gibi bir aktivite iyi gelebilir.

BOĞA BURCU - 29 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailenizle birlikte güzel bir gün geçirebilirsiniz. Ev taşıma ya da emlak alım-satım gibi planlarınız varsa beklenmedik gelişmeler olabilir. Aile büyükleriyle ilgili konular gündeme gelebilir.

İKİZLER BURCU - 29 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eğitimle ilgili bir gündeminiz varsa beklenmedik gelişmeler, bazı blokajlar söz konusu olabilir. İkilemde kalabilirsiniz. Kendinize ne istediğinizi sorun. Yakın bir yere seyahat planlayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU - 29 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. Planlamadığınız bir harcama yapabilirsiniz. Duygusal harcama kararları verebilirsiniz. Gelir-gider dengenize dikkat etmenizde fayda var.

ASLAN BURCU - 29 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay sizin burcunuzdaki seyahatine devam ediyor. Hayatta ilerlediğiniz yönü yeniden değerlendirebilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Bazı şeyleri geride bırakmanın ve yeni başlangıçların vakti gelmiş olabilir.

BAŞAK BURCU - 29 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugünlerde içinize dönmeye ve dinlenmeye ihtiyacınız var. Biraz işlere ara vermek size iyi gelecek. Sizin için neyin iyi olduğunu fark edebileceğiniz bu süreçte sezgilerinizi dinlemeniz çok önemli.

TERAZİ BURCU - 29 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal ortamlarda bulunabilir, bir etkinlik ya da organizasyona katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte son günlerin yorgunluğunu atabilirsiniz. Yakın bir yere seyahat planlayabilir, ufak bir tatil yapabilirsiniz.

AKREP BURCU - 29 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Uzun vadede kariyerinizi etkileyecek gelişmeler olabilir. Beklemediğiniz haberler alabilirsiniz, bazı konularda ise blokajlar söz konusu olabilir. Olayları kişisel almayın. Büyük resmi görmeye çalışın.

YAY BURCU - 29 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yurt dışı bağlantılı işlerinizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazı blokajlar şimdilik ilerlemenizi engelliyor olabilir. Şansınıza güvenin, hayatın size yeni fırsatlar getireceğine inanın.

OĞLAK BURCU - 29 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başkalarından aldığınız maddi ya da manevi desteklerle ilgili beklenmedik blokajlar söz konusu olabilir, tatsız hissedebilirsiniz. Karamsarlığa kapılmayın. Başlayan tatili iyi değerlendirin, biraz kafanızı boşaltın.

KOVA BURCU - 29 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Partnerinizle birlikte güzel bir tatil planı yapabilirsiniz. Yine de beklemediğiniz aksiliklere karşı yedek bir planınız hazırda dursun. Günün bir kısmında yalnız kalıp dinlenmek isteyebilirsiniz.

BALIK BURCU - 29 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Tatilin ilk gününü yaşam alanınızda düzenlemeler yapmaya, derleyip toparlama işlerine ayırmak sizi rahatlatabilir. Sağlık problemleriniz varsa tatil sonrası kontrolden geçmek üzere randevu almanızda fayda var.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER