Aşk, kariyer, sağlık: Burçları bugün neler bekliyor?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... Burçları bugün neler bekliyor? Astrolog Duygu Demir'in kaleminden 10 Haziran 2021 günlük burç yorumları...


Aşk, kariyer, sağlık... 10 Haziran 2021 salı günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Duygu Demir  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için  10 Haziran günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

 
10 HAZİRAN 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 10 HAZİRAN 2021

Bugün yılın ilk güneş tutulması ile yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyoruz. Kararlarınız önemli olacak. Her türlü görsel, sözel iletişim, anlaşmalar, resmi yazılı evraklar, belgeler, sunumlar, kısa vadeli seyahatler gündeme geliyor.

BOĞA BURCU - 10 HAZİRAN 2021

Yılın ilk güneş tutulması finansal kararlarınızı ilgilendiren alanda olacak. Sahip olduğunuz her türlü maddi ve manevi kaynaklar gündeme gelecek. Maddi kazançlar, gelir şekliniz, paranızı nereden nasıl kazandığınız, taşınabilir mallar ve bütçeniz üzerine daha çok kafa yoracaksınız. 

İKİZLER BURCU -10 HAZİRAN 2021

Yılın ilk güneş tutulması bugün burcunuzda meydana gelecek. Önümüzdeki 6 ay boyunca bu dönemde ortaya çıkan gündemlerle ilgileneceksiniz. Aynı zamanda 18 yılın temellerini atıyorsunuz. Şansınız, kişisel yetenekleriniz, sağlık, fiziksel koşullarınız, dış görünüşünüz ve ilişkilerinizde yenilenmeler meydana geliyor. 

YENGEÇ BURCU - 10 HAZİRAN 2021

Bu yıl tutulmalar 6 ve 12.evinizde meydana geliyor. Hayati koşullarınızı tümüyle kontrol edebilmeniz maalesef pek mümkün değil. Biraz inzivaya çekilmek, kendi içinize dönmek ve ruhsal enerjinizle ilgilenmek iyi gelecek. Bugün enerjinizi güçlü tutup, hayatın size getireceklerini bekleyin.

ASLAN BURCU - 10 HAZİRAN 2021

Bu hafta yılın ilk güneş tutulması ile yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyoruz. Bugünkü tutulma ile umutlarınız ve isteklerinize odaklanacak, hedef odaklı olacaksınız. İyimserliğiniz yükseliyor. Arkadaşlıklar ve  içinde olduğunuz sosyal gruplar, dostlardan destek alacaksınız. 

BAŞAK BURCU - 10 HAZİRAN 2021

Bugün meydana gelen güneş tutulması ile kariyerinizde önemli bir dönüm noktasındasınız. Üstlerimiz, patronlarımız, patronlarla ilişkilerimiz, iş yapış şeklimiz, başarı, popülarite gibi konular gündeme gelecek. İlerlemek için doğru adımları atmak isteyeceksiniz. 

TERAZİ BURCU - 10 HAZİRAN 2021

Bugün yılın ilk güneş tutulması İkizler burcunda meydana geliyor. Hayat görüşünüzü geliştirecek, risk almanızı sağlayacak çalışmalar yapabilirsiniz. Eğitimler, seyahatler, ticari girişimler, hukuki mücadeleler gündeme gelecektir. Satış pazarlama işleri, basın yayın çalışmaları zamanı olacak. . 

AKREP BURCU -10 HAZİRAN 2021

Bıgün yılın ilk güneş tutulması İkizler burcunda meydana geliyor. Size ortak kararlar almanın önemini hatırlatmak isteyen bir yanı var. Ben’den biz’e geçmenin ne demek olduğunu hatırlayacak, başkalarıyla paylaştığımız kaynakları konuşacaksınız. Kiminiz için fiziksel ve/ya psikolojik sağlık da gündeme gelebilir. Krizleri çözmeniz gerekecek.

YAY BURCU - 10 HAZİRAN 2021

Karşıt burcunuz İkizler'de meydana gelen güneş tutulması ile bugün ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili önemli kararlar gündemde. Kim, kiminle, nasıl ne şekilde devam edecek diye düşünecek ve alternatiflerinizi değerlendirmek isteyeceksiniz. 

OĞLAK BURCU - 10 HAZİRAN 2021

Bugün yılın ilk güneş tutulması meydana geliyor. Sorumluluk, beceriklilik, hizmet etme, çalışma ortamı, beraber çalıştığımız insanlarla olan ilişkimiz, masamızın üstü, çalışma tarzımız daha çok gündeme gelecek. Verimlilik için yeni planlamalar yapmak isteyecek, yeni anlaşmaların peşinde olacaksınız. 

KOVA BURCU -10 HAZİRAN 2021

Yılın ilk güneş tutulması bugün İkizler burcunda meydana geliyor.  Hayatta sadece kendiniz için yaptıklarınız, sizi mutlu eden şeyler, hobiler, sanatsal yetenekler, yaratıcılığın günlük hayatta kullanımı güjndeme geliyor. Ayrıca yeni aşklar, flörtler başlayabilir, çocuklarla ilgili konular gündeme gelebilir. Şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz. 

BALIK BURCU - 10 HAZİRAN 2021

Bugün İkizler burcunda Güneş tutulması meydana geliyor. Yılın ilk Güneş tutulması ışığını köklerinize, aileye, aile ilişkilerine, evin için yansıtıyor. Çocukluk dönemine dair konuşmalar gündeme geliyor. Gayrimenkul, yatırım, taşınma, tadilatlar, evin içindeki ilişkiler gündemde olacak. 

İLGİLİ İÇERİKLER