14 Eylül 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

14 Eylül 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Burcunuzun günlük hareketlerini, sizleri neler beklediğini, aşk, sağlık, iş, kariyer geçişlerini merak mı ediyorsunuz? İşte tüm burçlar için 14 Eylül 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

14 Eylül 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar... Günlük burç yorumunuz ne diyor? 14 Eylül 2021 salı  günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 14 Eylül günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 14 Eylül salı günlük burç yorumları...

 
14 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 14 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizle ilgili belirsizlikler söz konusu olabilir, bazı konularda henüz geleceği görmekte zorlanabilirsiniz.  Adımlarınızı atarken mevcut koşullarınız doğrultusunda ilerlemeye dikkat edin.

BOĞA BURCU - 14 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Partnerinizle ortak gelir kaynaklarınızla ilgili belirsizlikler gündeme gelebilir. Günün ilerleyen saatlerde kariyerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yöneticiniz Venüs’ün desteği altındasınız ancak gerçekleri gözden kaçırmayın.

İKİZLER BURCU - 14 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkili ilişkiler bugün de odak noktanızda. İlişkinizin geleceğiyle ilgili olarak belirsizlikler ya da hayal kırıklıkları söz konusu olabilir. İlerisi için şimdilik bir karar vermeden akışta kalmaya çalışın.

YENGEÇ BURCU - 14 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yoğun bir iş gündeminiz olabilir. Günlük rutininiz sırasında unutkan ve dalgın olabilirsiniz, işlerinizi iyi takip ettiğinizden emin olun. Beslenmenize dikkat edin, ufak tefek sağlık sorunları çıkabilir.

ASLAN BURCU - 14 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Güneş ile Neptün arasında bugün olumsuz etkileşim var. İkili ilişkilerle ilgili hayal kırıklıkları söz konusu olabilir. Öğleden sonra yoğunlaşan iş akışınız gündeminizi değiştirebilir.

BAŞAK BURCU - 14 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evinizi taşımak ya da mekan değiştirmek gibi planlarınız varsa karar vermek ya da imza atmak için uygun bir gün değil. Gözünüzden kaçan şeyler söz konusu olabilir. Koşullarınızı daha gerçekçi değerlendirin.

TERAZİ BURCU - 14 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Almak istediğiniz bir eğitimle ilgili kafa karışıklığınız olabilir. Araştırmanızı iyi yapmazsanız sonradan beklentilerinizi bulamayabilirsiniz. Öğleden sonra aileyi ilgilendiren konular gündeme geliyor.

AKREP BURCU - 14 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bir yatırım ya da harcama kararında bulunmak için uygun bir gün değil. Özellikle internet üzerinden alışverişlerde dikkatli olun, yanıltıcı durumlar ya da dikkatsizlikler söz konusu olabilir.

YAY BURCU - 14 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay öğle saatlerine kadar sizin burcunuzdaki seyahatine devam ediyor. Geleceğe dönük planlarınızı şekillendirirken gerçekçi olmanızda, fazla hayalperest davranmamanızda fayda var.

OĞLAK BURCU - 14 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Öğle saatlerinden itibaren Ay sizin burcunuza geçiş yapıyor. Kendinize yeni hedefler belirlerken mevcut koşullarınızı yeniden değerlendirebilirsiniz. Ancak net kararlar vermekte zorlanabilirsiniz.

KOVA BURCU - 14 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Öğle saatlerinde enerjiniz düşebilir, akşam saatlerini dinlenmeye ayırmak isteyebilirsiniz. Hayata biraz karamsar bakabileceğiniz bir gün. Spiritüel çalışmalarla bugünü biraz daha rahat atlatabilirsiniz.

BALIK BURCU - 14 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Neptün ile Güneş arasındaki negatif açı bugün sizi arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili konularda etkiliyor. Çevrenizdeki bazı insanlar tarafından hayal kırıklığına uğratılabilirsiniz. Biraz mesafe koymanızda fayda var.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER

BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR