Aşk, kariyer, sağlık: 2 Eylül'de burçları neler bekliyor?

2 Eylül 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Burcunuzun günlük hareketlerini, sizleri neler beklediğini, aşk, sağlık, iş, kariyer geçişlerini merak mı ediyorsunuz? İşte tüm burçlar için 2 Eylül 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

Aşk, kariyer, sağlık: 2 Eylül'de burçları neler bekliyor?

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar... Günlük burç yorumunuz ne diyor? 2 Eylül 2021 perşembe  günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 2 Eylül günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 2 Eylül perşembe günlük burç yorumları...

 
2 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 2 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Mars ile Neptün arasında olumsuz açı var. Ev alım-satım ya da taşınma gibi düşünceleriniz varsa hızlı karar almamaya, koşullarınızı daha gerçekçi değerlendirmeye çalışın.

BOĞA BURCU - 2 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kardeşleriniz veya akrabalarınızla ilgili bazı tatsız durumlar söz konusu olabilir. Gerilimli bir durum varsa her şeyin göründüğü gibi olmayabileceğini hatırlayın. Öfkeyle hareket etmeyin.

İKİZLER BURCU - 2 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Mali konularla ilgili önemli bir karar almamaya çalışın. Harcamalarda ipin ucu kaçabilir. Yatırım kararlarında da gerçekçi olmanızda fayda var. Alım-satım işlerinde dolandırıcılık tehlikesine karşı uyanık olun.

YENGEÇ BURCU - 2 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay sizin burcunuzdaki seyahatine devam ederken hedeflerinize odaklanmış olabilirsiniz. Hayallerinizin peşinden koşarken gerçekleri net göremeyebilirsiniz. Bu nedenle bugün önemli bir karar almayın.

ASLAN BURCU - 2 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İç dünyanıza dönebilir, hayallerinize odaklanabilirsiniz. İç dünyanız biraz karışık olabilir. İsteklerinizle ilgili harekete geçmek için uygun bir süreç değil. Günü spiritüel çalışmalarla geçirmek size iyi gelebilir.

BAŞAK BURCU - 2 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal gruplarda dikkat çekebilirsiniz. İş bağlantısı kurabileceğiniz kişilerle tanışabilirsiniz, ancak bağlantı kurmakta ya da iş birliği kararları almakta acele etmeyin. İleride yanılabilirsiniz.  

TERAZİ BURCU - 2 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizle bağlantılı bazı konularda hayallerinizle attığınız adımlar uyuşmayabilir. Amaçlarınızı netleştirmeniz, gideceğiniz yöne gerçekçi bir açıdan yeniden bakmanız faydalı olabilir.

AKREP BURCU - 2 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gündeminizden uzaklaşmak isteyebilir, seyahat planlayabilirsiniz. Ancak yön kaybı yaşayabileceğiniz bir dönem, önemli bir karar almamanızda fayda var. Kafanızı dağıtmak için yürüyüşe çıkmak iyi olabilir.

YAY BURCU - 2 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İç dünyanızdaki karışıklık nedeniyle hayal kırıklıkları hissedebilirsiniz, yaşamınızda çözmeniz gereken krizler olabilir. Bugün önemli bir karar almamaya, fevri hareket etmemeye özen gösterin.

OĞLAK BURCU - 2 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evlilik ya da ilişki konuları gündeminizde öne çıkıyor. İlişkiyle ilgili hayal kırıklıkları hissedebilirsiniz. İlişkinin nereye gittiği ile ilgili soru işaretleriniz olabilir. Geri dönüşü olmayacak bir karar almayın.

KOVA BURCU -2 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çalışmalarınıza odaklandığınız bir gün. Plan program yapmakta biraz zorlanabilirsiniz. Bugün biraz daha akışta kalmaya, yapmanız gereken önemli işlere odaklanmaya çalışın. Yöneticiniz Uranüs’ün desteği altındasınız.

BALIK BURCU - 2 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Neptün ile Mars arasında olumsuz etkileşim var. Gündeminizde ikili ilişkilerin olduğu bugün gerçekleri net göremeyebilir, ilişkilerde yanlış adımlar atabilirsiniz, o nedenle dikkatli olun.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER

BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR