Aşk, kariyer, sağlık: 4 Temmuz'da burçları neler bekliyor?

4 Temmuz 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... Burçları 4 Temmuz'da neler bekliyor? İşte 4 Temmuz 2021 günlük burç yorumları...

Aşk, kariyer, sağlık: 4 Temmuz'da burçları neler bekliyor?

Aşk, kariyer, sağlık... 4 Temmuz 2021 pazar günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için  4 Temmuz günlük burç yorumlarını  kaleme aldı.

 
4 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 4 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Öğleden sonradan itibaren gündeminiz mali konular ve bütçe planlamaları olacak. Ay’ın akşam saatlerinde Jüpiter’le olumlu etkileşimi size sürpriz bir para getirebilir ve birçok sıkıntınız çözülebilir.

BOĞA BURCU - 4 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün öğleden sonra Ay sizin burcunuza geçiyor. Günü kişisel bakım (self-care) günü ilan edebilirsiniz. Kendinize vakit ayırın, bakımlarınızı yaptırın, size iyi gelen şeylerin keyfini çıkarın.

İKİZLER BURCU -4 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sabah saatlerini arkadaşlarınızla birlikte geçirebilir, birlikte güzel bir kahvaltı ya da piknik yapabilirsiniz. Öğleden sonra kredi ya da kredi kartı ödemelerinizle ilgili tatsız durumlar gündeme gelebilir.

YENGEÇ BURCU - 4 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Öğleden sonradan itibaren hafta sonunu arkadaşlarınız ya da sosyal çevrenizle bir arada geçirmek isteyebilirsiniz. Sizin için önemli olan ve bir süredir görüşemediğiniz kişilerle karşılaşmanız mümkün.

ASLAN BURCU - 4 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizi ilgilendiren konular gündeminize gelebilir. İş yerinde statünüzü ve konumunuzu etkileyecek gelişmeler söz konusu olabilir. Güç savaşlarından uzak durduğunuz sürece şans sizden yana.

BAŞAK BURCU - 4 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hafta sonuna zorunlu ödemelerinizi yapıp rahatlayarak başlayabilirsiniz. Gerekiyorsa başkalarından destek almaya açık olun. İlerleyen saatlerde yurt dışı bağlantılı bir iş ya da yurt dışı seyahati olasılığı doğabilir.

TERAZİ BURCU - 4 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evlilik ya da ortaklık konularıyla ilgili gündeminiz yavaş yavaş değişiyor. Ay’ın Boğa’ya geçmesiyle birlikte siz de odağınızı kendinize çevirip bir süredir ihmal ettiğiniz kişisel bakımlarınızı yapabilirsiniz.

AKREP BURCU -4 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sabah saatlerinde bazı sağlık kontrollerinizi ya da tahlillerinizi yaptırabilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren evlilik, ortaklık konuları gündeme geliyor. Rakiplerinizle ilgili bazı duyumlar alabilirsiniz.

YAY BURCU - 4 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sabah saatlerini ikili ilişkinize ayırabilir, hafta sonuna keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde rutin işlerinizle ilgilenmek isteyebilir, yapılacak işler listenizi düzenleyebilirsiniz.  

OĞLAK BURCU - 4 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Birkaç gündür aklınızı meşgul eden ailevi meseleler sabah saatlerinde çözüme kavuşabilir. Öğleden sonradan itibaren odağınızı ikili ilişkinize çevirebilir, keyifli bir hafta sonu organize edebilirsiniz.

KOVA BURCU - 4 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Öğleden sonra Ay’ın Boğa burcuna geçmesiyle birlikte sizin için ailevi meseleler gündeme gelebilir. Kendinizi ne kadar konunun dışında tutmak isteseniz de dahil olmanız gerekebilir. Gerçekleri herkesten daha net görebiliyorsunuz.

BALIK BURCU - 4 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay’ın Boğa’daki transitiyle birlikte eğitim ve iletişimle ilgili konuları gündeminize alabilirsiniz. Katılmayı düşündüğünüz bir eğitim programı ya da seminer varsa kayıt yaptırmak için ideal günler. 

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER

BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR