Aşk, kariyer, sağlık: 1 Eylül'de burçları neler bekliyor?

1 Eylül 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Burcunuzun günlük hareketlerini, sizleri neler beklediğini, aşk, sağlık, iş, kariyer geçişlerini merak mı ediyorsunuz? İşte tüm burçlar için 1 Eylül 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

Aşk, kariyer, sağlık: 1 Eylül'de burçları neler bekliyor?

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar... Günlük burç yorumunuz ne diyor? 1 Eylül 2021 çarşamba günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 1 Eylül günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 1 Eylül çarşamba günlük burç yorumları...

 
1 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 1 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Dış dünyadan uzaklaşma isteği duyabilir, işlerinize odaklanmakta biraz zorlanabilirsiniz. Duygusal olarak biraz gerilimli bir gün. İlişkilerinizle ilgili aklınızı kurcalayan, düşünmeniz gereken konular olabilir.

BOĞA BURCU - 1 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizdeki gerilim yaratan konuları güzellikle halledebilmek için gökyüzünde olumlu enerjiler var. Ancak olayları daha geniş bir perspektiften görebilmeniz gerekiyor.

İKİZLER BURCU - 1 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ayın ilk gününde bütçenizle ilgilenebilir, mali durumunuzu değerlendirebilirsiniz. Bu ayki birikim veya harcama planlarınıza göz atabilirsiniz. Ailenizle ilgili yapmanız gereken harcamalar olabilir.

YENGEÇ BURCU - 1 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay bugün sizin burcunuza geçiyor. Yaşamınızın genel gidişatına odaklanabilir, yapmak istediklerinize, hedef ve hayallerinize yeniden bakabilirsiniz. Duygularınızla birlikte mantığınızı da kullanarak kararlar alabilirsiniz.

ASLAN BURCU - 1 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkilerinize biraz geri çekilip dışarıdan bakabilirsiniz. Sizde öfke uyandıran konuların derinine inebilirsiniz. Olayın kendisinden çok sizde neyi neden tetiklediği önemli. İçsel krizleri farkındalıkla çözebilirsiniz.

BAŞAK BURCU - 1 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Toplantı veya organizasyonlara katılabilir, sosyal gruplarda dikkat çekebilirsiniz. İlişkilerde sadece rasyonel aklınızı değil, duygusal zekanızı da kullanmanız gerekiyor. Diğer türlü soğuk ve mesafeli görülebilirsiniz. 

TERAZİ BURCU - 1 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugünlerde iş ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Uzlaşmacı, dengeli ve yeri geldiğinde diplomatik oluşunuzla dikkat çekiyorsunuz, ancak bugünlerde işinize duygularınızı fazlaca karıştırmanız mümkün, dikkatli olun.

AKREP BURCU - 1 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bulunduğunuz çevreden ve günlük rutininizden uzaklaşma isteği duyabilirsiniz. Şehirden uzak bir yerde vakit geçirmek size iyi gelebilir. Eğitim almak istediğiniz konularda okumalar yapmak için de ideal bir dönem.

YAY BURCU - 1 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygu dünyanız biraz karışmış olabilir, bunun temel nedeni de ilişkileriniz. Yaşadığınız sorunları kafanızda evirip çevirmek yerine karşı tarafla yüzleşmeyi deneyin. Empati yapmanızda daima fayda var.

OĞLAK BURCU - 1 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zihinsel ve duygusal olarak evliliğiniz ya da ilişkinize odaklısınız. Birlikte iyi vakit geçirmek için bir organizasyon yapabilirsiniz. Karşı taraftan beklemek yerine siz harekete geçin, bu ilişkiyi güçlendirecek.   

KOVA BURCU -1 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yoğun çalışmanız gereken bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Bugünlerde iş ilişkileriniz de önem kazanıyor. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Özellikle kadın hastalıklarıyla ilgili rutin kontrollerinizi yaptırın.

BALIK BURCU - 1 EYLÜL 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aklınızda da kalbinizde de aşk var, bugünlerde duygularınızı çok yoğun hissedebilirsiniz. İniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Dengenizi korumak için akışta kalmaya, anın içindeki güzellikleri görmeye çalışın.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER

BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR