Aşk, kariyer, sağlık: 20 Haziran'da burçları neler bekliyor?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... Burçları bugün neler bekliyor? Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden 20 Haziran 2021 günlük burç yorumları...

Aşk, kariyer, sağlık: 20 Haziran'da burçları neler bekliyor?

Aşk, kariyer, sağlık... 20 Haziran 2021 pazar günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için  20 Haziran günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

 
20 HAZİRAN 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 20 HAZİRAN 2021

Öğleden sonra Ay’ın Akrep burcuna geçişi ile birlikte, keyifli başlayan hafta sonu biraz gergin etkilerle devam edebilir. Öfkeli olabilirsiniz. İğneleyici konuşmalar ve ego savaşlarından uzak durmaya dikkat edin.

BOĞA BURCU - 20 HAZİRAN 2021

Evlilik ya da yakın ilişkiler açısından biraz gerilimli bir gün olabilir. Bazı konulara tekrar tekrar döndüğünüzü fark edebilirsiniz. Karşınızdaki kişiyle empati yapıp doğru bir iletişim kurmak birçok şeyi çözebilir.

İKİZLER BURCU -20 HAZİRAN 2021

Sağlığınızla ilgili olarak ihmal ettiğiniz konular karşınıza çıkabilir. Başka işlere dalıp kendi sağlığınızı arka plana atmayın. Aynı anda birçok işi yapmaya çalışırken bazen kendinizi unutuyorsunuz.

YENGEÇ BURCU - 20 HAZİRAN 2021

Bugünü biraz hobilerinize vakit ayırarak geçirmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkiler için de güzel bir gün ancak ilerleyen saatlerde bazı gerginlikler oluşabilir. Sürekli alttan alıp sonradan üzülen siz olmayın.

ASLAN BURCU - 20 HAZİRAN 2021

Aile içinde oluşabilecek gereksiz gerilim ve tartışmalara dikkat. Her durumu yönetmeye çalışıyorsunuz ve başarılı da oluyorsunuz ancak ilerleyen saatler öfke patlamalarına müsait.

BAŞAK BURCU - 20 HAZİRAN 2021

Kardeşleriniz ve yakınlarınızla bir arada olabilirsiniz. Olaylara negatif bakmaya eğilimli olabileceğiniz bir gün. Özellikle öğle saatlerinden sonra, bugüne dek içinizde tuttuğunuz her şeyi ortaya dökebilirsiniz.

TERAZİ BURCU - 20 HAZİRAN 2021

Maddi problemleri kafanıza takmaya başlayabilirsiniz. Biraz geriye bakıp, abarttığınız harcamalarınız varsa bunları dengelemek isteyeceksiniz. Kısıtlama yapmanız gereken bazı alanlar olabilir.  

AKREP BURCU -20 HAZİRAN 2021

Ay bugün sizin burcunuza geçiyor ve gökyüzünde sert enerjilere sebep oluyor. Bir yandan sezgileriniz her zamankinden güçlü, diğer yandan bazı gerçeklerin farkında olsanız da değişime direniyorsunuz.

YAY BURCU - 20 HAZİRAN 2021

Yönetici gezegeniniz Jüpiter bugün retro hareketine başlıyor. Geriye dönük bazı sorgulamalar içine girebilirsiniz. İyimserliğinizi devreye sokun ve artık hayatınızda neleri değiştirebileceğinize odaklanın.

OĞLAK BURCU - 20 HAZİRAN 2021

Arkadaşlık ilişkilerinizi tekrar gözden geçiriyor olabilirsiniz. Daima olgun davranan siz oluyorsunuz ama bu bazen zarar görmenize neden oluyor. Geçmişteki bazı konular tekrar gündeme gelebilir.

KOVA BURCU -20 HAZİRAN 2021

Mesleki anlamda değişim sürecindesiniz. İş değişikliği ya da mevcut işinizde yeni düzenlemeler olabilir. Eski hayatınızı bırakmaya hazır olup olmadığınızı sorguluyorsunuz. Ancak hayat sizi değişime zorlayacak.

BALIK BURCU - 20 HAZİRAN 2021

Geleceğe dair yeni hayaller kurmaya başladınız. Çabaladığınız halde sonuç alamadığınız şeyleri geride bırakıp yeni hayaller kurmak sizi hem şifalandırıyor hem de umutlarınızı canlı tutuyor. Akışta kalırken değişime açık olun.

İLGİLİ İÇERİKLER

BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR