Aşk, kariyer, sağlık: 29 Ağustos'ta burçları neler bekliyor?

29 Ağustos 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Burcunuzun günlük hareketlerini, sizleri neler beklediğini, aşk, sağlık, iş, kariyer geçişlerini merak mı ediyorsunuz? İşte tüm burçlar için 29 Ağustos 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

Aşk, kariyer, sağlık: 29 Ağustos'ta burçları neler bekliyor?

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar... Günlük burç yorumunuz ne diyor? 29 Ağustos 2021 pazar günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 29 Ağustos günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 29 Ağustos pazar günlük burç yorumları...

 
29 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 29 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Mali konular gündeminizde. Ev, arsa, arazi alım-satım gibi konularla ilgili işleriniz varsa harekete geçebilirsiniz. Akşam saatlerinde kardeşleriniz ya da yakın arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

BOĞA BURCU - 29 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay sizin burcunuzdaki seyahatine akşam saatlerine kadar devam ediyor. Planlarınız, hedefleriniz ve hayallerinizle ilgili motivasyonunuz yüksek. Bundan yararlanmak için düşüncelerinizi yazıya dökmek iyi olabilir.

İKİZLER BURCU - 29 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu akşam Ay sizin burcunuza geçiş yapıyor, yöneticiniz Merkür’ün desteği altındasınız. Özellikle akşam saatlerinde yeni plan ve projelerinizle ilgili aklınıza gelen fikirleri yazmanız iyi olabilir.

YENGEÇ BURCU - 29 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaş çevrenizle ya da sosyal ortamlara katılıp haftanın son gününün tadını çıkarabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Spiritüel çalışmalar için uygun bir zaman dilimi.

ASLAN BURCU - 29 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizle ilgili olarak sizi ileriye taşıyacak yeni kararlar alabilirsiniz. Akşam saatlerinden itibaren ise arkadaşlarınızla bir araya gelip sosyalleşmek, dışarı çıkıp eğlenmek isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU - 29 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi sıkışmış hissettiğiniz için bugün çıkıp yürüyüş yapmanız, evden biraz uzaklaşmanız iyi olabilir. Akşam saatlerinde işinizle ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. Yöneticiniz Merkür sizi destekliyor.

TERAZİ BURCU - 29 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Miras ya da başkalarıyla ortak kaynaklarınız gibi konularla ilgilenmeniz, bazı kararlar almanız gerekebilir. Akşam saatlerinde ise yurt dışı bağlantılı işler ya da bir seyahat gündeme gelebilir.

AKREP BURCU - 29 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evliliğinize ya da ilişkinize odaklı olduğunuz günlerdesiniz. Pazar gününün tadını çıkarabilirsiniz. Yöneticiniz Plüton’un desteği altındasınız, ilişkinizi güçlendirebilirsiniz.

YAY BURCU - 29 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hafta sonuna taşımak zorunda kaldığınız işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Çalışmayı abartmış olabilirsiniz, bu da sizde gerilime neden olabilir. Sonradan sağlığınızı etkileyebileceği için biraz dinlenmeye çalışın.

OĞLAK BURCU - 29 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gökyüzünde aşk enerjisi var. Hafta sonunun güzel enerjilerinden faydalanabilirsiniz, birlikte kaliteli zaman geçirmek için bir organizasyon yapabilirsiniz. Belirsizlikte kalan bir ilişkiniz varsa adımlar atılabilir.

KOVA BURCU - 29 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailenizle ilgili konular ya da ev-arsa alım-satım gibi konular söz konusu olabilir. Ya da evinizden taşınmayı düşünebilirsiniz. Analitik zekanızı kullanarak kararlarınızda uzun vadeli düşünmeye çalışın.

BALIK BURCU - 29 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kardeşleriniz, akrabalarınız ya da yakın arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz. Yöneticiniz Neptün’ün desteği altındasınız. Akşam saatlerinde ailenizle ilgili konular gündeminize geliyor

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER

BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR