Aşk, kariyer, sağlık: 30 Ağustos'ta burçları neler bekliyor?

30 Ağustos 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Burcunuzun günlük hareketlerini, sizleri neler beklediğini, aşk, sağlık, iş, kariyer geçişlerini merak mı ediyorsunuz? İşte tüm burçlar için 30 Ağustos 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

Aşk, kariyer, sağlık: 30 Ağustos'ta burçları neler bekliyor?

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar... Günlük burç yorumunuz ne diyor? 30 Ağustos 2021 pazartesi günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 30 Ağustos günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 30 Ağustos pazartesi günlük burç yorumları...

 
30 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 30 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya başlarken eğitim, iletişim konuları gündeminize gelebilir. İlgi alanınız olan bir konuda almak istediğiniz bir eğitime başlayabilirsiniz. İş ve yaşam dengesini yeniden kurmaya ihtiyacınız var.

BOĞA BURCU - 30 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal konular gündeminize geliyor. Gelir gider dengenizi sağlama yönünde yeni kararlar alabilirsiniz. Bu dönemdeki harcama kararlarınız güzellik, estetik konularına yoğunlaşabilir.

İKİZLER BURCU - 30 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay bugün sizin burcunuzdaki seyahatine devam ediyor, yöneticiniz Merkür ise Terazi burcuna geçiyor. Önümüzdeki günlerde ilişkilere yoğunlaşabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Flört enerjiniz yüksek.

YENGEÇ BURCU - 30 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya kendinizi biraz içe dönük hissederek başlamış olabilirsiniz. Duygusal olarak boşlukta gibisiniz ancak bu geçici bir dönem. Önümüzdeki günler özellikle ilişkiler açısından güzel enerjiler taşıyor.

ASLAN BURCU - 30 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın ilk günü yoğun bir iş gündeminiz var. Sonrasında akşam saatlerinde arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ya da bir etkinlik veya organizasyona katılabilirsiniz. Burada kariyerinizle ilgili yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

BAŞAK BURCU - 30 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinize odaklanarak haftaya başlıyorsunuz. Yöneticiniz Merkür bugün Terazi burcuna geçiş yapıyor. İş ilişkilerinizde daha uzlaşmacı, dengeli tutumlar söz konusu olacak. Yeni iş birlikleri kurulabilir.

TERAZİ BURCU - 30 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Merkür bugün sizin burcunuza geçiş yapıyor. Önümüzdeki süreçte daha fazla ilişki odaklı düşünebilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Var olan ilişkinizde güzel bir iletişim sağlanabilir, romantizm artabilir.

AKREP BURCU - 30 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Miras, vergi, sigorta ya da başkalarıyla ortak kaynaklarınızla ilgili konular gündeminize gelebilir. Anlaşmazlıklar varsa uzlaşma zemini ve uyum sağlanabilir. Rahat bir akış söz konusu.

YAY BURCU - 30 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evliliğiniz ya da ilişkinize odaklanıyorsunuz. İletişim problemleri çözülebilir, daha uyumlu ve dengede olabilirsiniz. İlişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlama olasılığınız yüksek, flört enerjiniz zirvede.

OĞLAK BURCU - 30 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya birikmiş işlerinizle ilgili bir plan program yaparak başlayabilirsiniz. Rutin görev ve sorumluluklarınız odak noktanızda, ancak sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz.

KOVA BURCU - 30 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gündeminize aşk geliyor; özellikle yalnız olan Kovaların hayatına yeni bir aşkın girme olasılığı yüksek. Flört ve romantizm dolu günler başlıyor. Problemli bir ilişkiniz varsa sorunları konuşarak çözebilirsiniz.

BALIK BURCU - 30 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile içerisinde söz konusu olan sıkıntılı durumlarla ilgili uzlaşma zemini sağlanabilir, dargınlar barışabilir. Bu süreçte özellikle konuşmaktan kaçındığınız konular varsa gündeme getirebilirsiniz.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER

BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR