Aşk, kariyer, sağlık: 31 Temmuz'da burçları neler bekliyor?

31 Temmuz 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... Burçları 31 Temmuz'da neler bekliyor? İşte 31 Temmuz 2021 günlük burç yorumları...

Aşk, kariyer, sağlık: 31 Temmuz'da burçları neler bekliyor?

Aşk, kariyer, sağlık... 31 Temmuz 2021 cumartesi günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 31 Temmuz günlük burç yorumlarını  kaleme aldı.

 
31 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 31 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Mali konular gündeminize geliyor. Bazı yatırım planlarınız ya da satın alma düşünceleriniz olabilir. Bunlarla ilgili olarak harekete geçmek için bir süre daha beklemeniz gerekebilir.  

BOĞA BURCU - 31 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay bugün sizin burcunuza geçiyor. Plan ve projelerinizi gözden geçirip, bazılarını ön plana alabilirsiniz. Akşam saatleri sosyalleşme açısından keyifli. Yakın ilişkide olduğunuz kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

İKİZLER BURCU -31 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Merkür, Ay ile olumsuz etkileşimde. Zihninizi biraz karışık hissedebilir, iç dünyanıza çekilmek isteyebilirsiniz. Ancak yakın bir arkadaşınızla sohbet etmek size iyi gelebilir.

YENGEÇ BURCU - 31 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bütün hafta çok çalıştıktan sonra bugün akşam saatlerinde arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Diğer taraftan yanlış anlaşılmalara müsait bir gün. Alınganlık yapmamaya çalışın.

ASLAN BURCU - 31 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Karşılacağınız bazı kişiler size yeni fikirler verebilir. Başta kafanız karışsa da bunlar uzun vadede sizin faydanıza olabilir. Akşam saatlerinde biraz eğlenmek isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU - 31 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yurt dışı bağlantılı işler gündeminize gelebilir. Yöneticiniz Merkür, Ay Düğümleri ile olumlu etkileşimde. Hedeflerinizle ilgili aklınıza yeni fikirler gelebilir, çevrenizdeki kişilerin de desteğini alabilirsiniz.     

TERAZİ BURCU - 31 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İç dünyanızda yaşadığınız bazı krizler sonucunda kendinizle yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Tanıdığınız ya da rehber olarak gördüğünüz bazı kişiler yeni farkındalıklar kazanmanızı sağlayabilir.

AKREP BURCU -31 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evliliğiniz ya da ilişkinizle ilgili bazı sorunlar su yüzüne çıkabilir. Zihninizde beliren olumsuz düşüncelere kapılmayıp, açıklıkla iletişim kurmayı deneyin. Akşam saatleri olumlu enerjiler taşıyor.  

YAY BURCU - 31 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu hafta sonunu günlük rutinlerinizde düzenlemeler yapmaya ayırabilirsiniz. Sorumluluklarınız biraz ağır gelmiş olabilir, bazılarını bırakmayı düşünebilirsiniz. Akşam saatlerinde yeni bir flört gündeme gelebilir.

OĞLAK BURCU - 31 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hafta sonunun gelmesiyle birlikte gündeminize ikili ilişkiler ve aşk geliyor. Özellikle akşam saatleri bir program yapıp dışarı çıkmak için keyifli. Ortak arkadaşlarınızla da bir araya gelebilirsiniz.

KOVA BURCU - 31 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile içinde bazı sorunlar gündeme gelebilir. Fikir ayrılıkları ve tartışmalara müsait bir gün. Ancak aile büyüklerinin size aktaracağı fikirlere açık olun. Bunlar uzun vadede işinize yarayabilirler.

BALIK BURCU - 31 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kardeşleriniz ya da yakın arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Size yeni fikirler verebilirler. Herkesin söylediğini kabul etme eğiliminiz var. O nedenle günün sonunda kendi kararlarınızı verdiğinize emin olun. 

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER

BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR