Aşk, kariyer, sağlık: 2 Ağustos'ta burçları neler bekliyor?

2 Ağustos 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... Burçları 2 Ağustos'ta neler bekliyor? İşte 2 Ağustos 2021 günlük burç yorumları...

Aşk, kariyer, sağlık: 2 Ağustos'ta burçları neler bekliyor?

Aşk, kariyer, sağlık... 2 Ağustos 2021 Pazartesi günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 2 Ağustos günlük burç yorumlarını  kaleme aldı.

 
2 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 2 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hedeflerinizle ilgili olarak almak istediğiniz bir eğitim varsa gündeme gelebilir. Bazı blokajlar da söz konusu olabilir. Yöneticiniz Mars da Ay ile gergin bir açıda, bugün hızlı hareket edemeyebilirsiniz.

BOĞA BURCU - 2 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal konularda bazı sıkıntılar, para akışınızda problemler oluşabilir. Harcamalarınızda bazı kısıtlamalara gitmeniz gerekebilir. Kendinizi güvende hissedebileceğiniz şekilde hareket edebilirsiniz.

İKİZLER BURCU - 2 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay bugün sizin burcunuza geçiş yapıyor. Kendi hayatınıza odaklanabilir, plan ve projelerinizle ilgilenebilirsiniz. Ancak ilk etapta üzerinizde bir baskı hissetmeniz mümkün, yavaş adımlarla ilerleyin.

YENGEÇ BURCU - 2 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya biraz modunuz düşük olarak başlamış olabilirsiniz. Birkaç gün iç dünyanıza çekilme ve insanlardan uzaklaşma isteği duymanız mümkün. Kendiniz olmanıza engel olan ne varsa bunlarla yüzleşebilirsiniz.

ASLAN BURCU - 2 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Güneş bugün Satürn ile olumsuz etkileşimde. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz, bu kısıtlanma hissi sosyal çevrenizle de bağlantılı olabilir. Sağlığınıza dikkat edin.

BAŞAK BURCU - 2 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya kariyerinizle ilgili bir gündemle başlıyorsunuz. Yeni çalışma koşulları ya da farklı bir iş planı söz konusu olabilir. Ancak bazı blokajlar oluşabilir. Planların uygulanması için uygun zaman olmayabilir.

TERAZİ BURCU - 2 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bulunduğunuz yerden uzaklaşma isteğinde olabilirsiniz. Kendinizi köşeye sıkışmış, baskılanmış hissetmeniz mümkün. Bugünlerde bir seyahat planınız varsa hızlıca gündeme alabilirsiniz.  

AKREP BURCU - 2 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Plüton bugün Ay ile olumlu etkileşimde. Krizleri başarıyla yönetecek gücü bulabilirsiniz. Bunlar iç dünyanızda yaşadığınız krizler de olabilir. Yeni farkındalıklar kazanabilirsiniz.

YAY BURCU - 2 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya başlarken evliliğiniz ya da ilişkinizle ilgili konular gündemde olabilir. Problemler daha fazla büyümeden konuşarak çözme isteğinde olacaksınız. Doğru bir iletişimle her şey yoluna girebilir.

OĞLAK BURCU - 2 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya yoğun bir iş temposu ile başlayabilirsiniz, sizi bekleyen epeyce görev ve sorumluluk var. Ancak yöneticiniz Satürn Güneş ile olumsuz etkileşimde, kendinizi bloke olmuş gibi hissedebilirsiniz.

KOVA BURCU - 2 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın ilk gününde gündeminizde ikili ilişkiler var. Yöneticiniz Satürn’ün Güneş ile olumsuz etkileşimi bugün biraz baskı ve blokaj enerjisi yaratıyor. Kendinizi ifade etmekte zorlandığınızı hissedebilirsiniz. 

BALIK BURCU - 2 AĞUSTOS 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aile içinde açıkça konuşulamayan konular gündeme gelebilir, bunların konuşulması için ilerleyen günlerde uygun zemin oluşabilir. Şu an üzerinizde bir baskı hissediyor olabilirsiniz.  

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER

BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR