Aşk, kariyer, sağlık: 29 Temmuz'da burçları neler bekliyor?

29 Temmuz 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... Burçları 29 Temmuz'da neler bekliyor? İşte 29 Temmuz 2021 günlük burç yorumları...

Aşk, kariyer, sağlık: 29 Temmuz'da burçları neler bekliyor?

Aşk, kariyer, sağlık... 29 Temmuz 2021 perşembe günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 29 Temmuz günlük burç yorumlarını  kaleme aldı.

 
29 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 29 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Mars bugün Jüpiter ile olumsuz etkileşimde. Bu negatif enerjiden korunmak için anlık kararlarla fevri hareket etmemeye, risklere girmemeye özen gösterin. Öfkenize hakim olun.

BOĞA BURCU - 29 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Değişimin önündeki engellerin yavaş yavaş kalkmaya başladığı bir dönem başlıyor sizin için. Daha fazla çalışmak ve üretmek için motivasyona sahip olabilirsiniz. Bazı kararlar almanın eşiğindesiniz.

İKİZLER BURCU -29 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal gruplarla ya da arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Gökyüzüne biraz gergin enerjiler hakim, bugün tartışmalardan uzak durun. Kendi düşüncelerinizi savunurken ısrarcı olmayın.  

YENGEÇ BURCU - 29 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinize daha fazla yatırım yapmaya başlayacağınız bir döneme giriyor olabilirsiniz. Çalışmak ve üretmek konusunda hevesiniz artıyor. Güçlü taraflarınızı parlatırsanız güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU - 29 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yurt dışı bağlantılı işleriniz gündemde olabilir. Seyahat planları yapıyor olabilirsiniz. Bugün herhangi bir risk almamanız en doğrusu olur. Biraz daha sakin ama emin adımlarla ilerlemeye çalışın.

BAŞAK BURCU - 29 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Mars bugün sizin burcunuza geçiyor. Daha üretken olabilir, iş hayatında kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. Kendi işinizi yapıyorsanız bu verimli dönemde işinizi büyütebilirsiniz.

TERAZİ BURCU - 29 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evliliğiniz ya da ilişkiniz için gerilimli bir gün olabilir. Anlaşılmadığınızı hissedebilir, eşinize öfke duyabilirsiniz. Bugün çıkacak her tartışmanın gereksiz büyüme ve kavgaya dönüşme potansiyeli var, dikkat.

AKREP BURCU -29 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Görev ve sorumluluklarınızı yeniden gözden geçirip daha verimli olabileceğiniz şekilde bir düzenleme yapabilirsiniz. Bugün gökyüzünün gerilimli enerjisi sizi negatif duygulara kapılmamanız konusunda uyarıyor.

YAY BURCU - 29 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Jüpiter bugün Mars ile olumsuz etkileşimde. Birçok şeyi abartma eğiliminde olabilirsiniz, bunun da size olumsuz dönüşleri olur. İlişkilerde kendi doğrularınızda ısrarcı olmayın, dürtüsel davranmayın.

OĞLAK BURCU - 29 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailenizi ilgilendiren konular gündeminizde. Çalışma hayatınızı, ailenize de yeterli vakit ayırabileceğiniz şekilde yeniden organize etmek isteyebilirsiniz. Daha verimli olacağınız bir dönem başlıyor.

KOVA BURCU - 29 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın arkadaşlarınız ya da kardeşlerinizle ilgili bazı konular gündeminize gelebilir. Bugün özellikle fikir ayrılıklarına, tartışmalara, gereksiz gerginliklere müsait. Diğerlerine müdahaleci olmamaya çalışın.   

BALIK BURCU - 29 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi konular gündeminizde. Bütçenizi gözden geçirip daha fazla kazanç için kararlar alabilirsiniz. Ancak bugün özellikle bir yatırım ya da satın alma yapacaksanız risk almayın, aşırılıktan uzak durun.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER

BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR