Aşk, kariyer, sağlık: 30 Temmuz'da burçları neler bekliyor?

30 Temmuz 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... Burçları 30 Temmuz'da neler bekliyor? İşte 30 Temmuz 2021 günlük burç yorumları...

Aşk, kariyer, sağlık: 30 Temmuz'da burçları neler bekliyor?

Aşk, kariyer, sağlık... 30 Temmuz 2021 cuma günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 30 Temmuz günlük burç yorumlarını  kaleme aldı.

 
30 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 30 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay bu geceye kadar sizin burcunuzdaki seyahatine devam ediyor. Plan ve projelerinize şekil vermeye çalışarak haftayı kapatabilirsiniz. Yatırım gerektiren işler konusunda biraz daha beklemede kalabilirsiniz.

BOĞA BURCU - 30 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sigorta, borç-alacak, kredi ya da kredi kartları gibi konularda beklenmedik krizler çıkabilir. Sağlığınızla ilgili konularda harcama yapmanız gerekebilir. Planlanan bir ameliyat varsa gündeme gelebilir.

İKİZLER BURCU -30 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal gruplarla ya da arkadaşlarınızla bir etkinliğe katılabilir ya da bir davet verebilirsiniz. Yakın hissettiğiniz kişilerle sohbet etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Var olan ilişkilerin derinleşmesi mümkün.

YENGEÇ BURCU - 30 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizle ilgili konular odak noktanızda. Yeni iş planları yapabilir, iş değiştirmeyi ya da kendi işinizi kurmayı düşünebilirsiniz. Ancak maddi konularda bazı blokajların olabileceği bir dönemdesiniz.

ASLAN BURCU - 30 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugünlerde yurt dışı seyahat planları yapıyor olabilirsiniz. Bunlar bazı işlerinizle de bağlantılı olabilir. Aslında istediğiniz şey günlük rutinin dışına çıkıp uzaklaşmak. Biraz bunalmış hissediyorsunuz.

BAŞAK BURCU - 30 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygularınızla yüzleşme süreçleri yaşayabilirsiniz. Hep geri plana attığınız, umursamadığınız duygular bir şekilde yüzeye çıkmak istiyor. Bunu insan ilişkilerinde deneyimleme olasılığınız yüksek.

TERAZİ BURCU - 30 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gündeminizde evliliğiniz ya da ilişkiniz var. Anlaşılmadığınızı hissedebilir, iletişimde biraz geri çekilmek isteyebilirsiniz. Problemlerin üzerine gitmek yerine birbirinize zaman vermek iyi olabilir. 

AKREP BURCU -30 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Plüton bugün öğle saatlerinde Ay ile olumsuz etkileşimde olacak. Bugünün enerjisini haftanın son gününde yapılacaklar listenizdeki rutin işleri tamamlayarak kullanmak iyi bir fikir olabilir.

YAY BURCU - 30 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Jüpiter akşam saatlerinde Ay ile olumlu etkileşimde olacak. İkili ilişkiler açısından keyifli bir akşam olabilir. Birlikte güzel vakit geçirebilir, ortak ilgi alanlarınızla ilgili aktiviteler yapabilirsiniz.

OĞLAK BURCU - 30 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailenizi ilgilendiren bazı konular gündeminizde. Ev almak, taşınmak gibi planlarınız olabilir. Ancak çeşitli blokajlar ve öngörülemeyen sorunlar çıkabilir. Hesaplamalarınızı iyi yapmaya dikkat edin.

KOVA BURCU - 30 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın arkadaşlarınız ya da kardeşlerinizle ilgili bazı konular gündeminize gelebilir. Anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz ya da sizin iyi niyetli uyarılarınızı müdahale olarak algılayabilirler, dikkat.

BALIK BURCU - 30 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi konular gündeminizde. Bazı yatırım planlarınız ya da satın alma düşünceleriniz olabilir ancak kararsız kalabilirsiniz. Beklenmedik engeller çıkabilir. Netleşinceye kadar beklemenizde yarar var.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER

BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR