Aşk, kariyer, sağlık: 10 Temmuz'da burçları neler bekliyor?

Bugün Yengeç burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor... 10 Temmuz 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... Burçları 10 Temmuz'da neler bekliyor? İşte 10 Temmuz 2021 günlük burç yorumları...

Aşk, kariyer, sağlık: 10 Temmuz'da burçları neler bekliyor?

Aşk, kariyer, sağlık... 10 Temmuz 2021 cumartesi günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için  10 Temmuz günlük burç yorumlarını  kaleme aldı.

 
10 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 10 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aileyle, aile büyükleriyle ilgili konuları etkileyecek bir Yeni Ay yaşayacaksınız. Diğer yandan Ay ile Plüton arasındaki gerilimli etkileşim tartışmaları tetikleyici olabilir. Yeni kararlar alırken bir yandan da güç / güçlü olmak meseleleri sizi zorlayabilir.

BOĞA BURCU - 10 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün sabaha karşı gerçekleşecek Yeni Ay ile birlikte kardeşleriniz, akrabalarınız, yakın dostlarınız ile var olan sıkıntılar geride kalabilir, küslükler varsa sona erebilir. Ancak doğru bir iletişim kurmanız, kimseyle güç savaşına girmemeniz çok önemli.

İKİZLER BURCU -10 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Para kaynaklarınız, yatırımlarınız, geleceğe dair finansal kararlarınız bu Yeni Ay’da odak noktanız olabilir. Özellikle ailenizi güvence altına almak için bazı adımlar atabilirsiniz. Bunun için nelere ihtiyaç duyduğunuza bakabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU - 10 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan Yeni Ay, kendinize bakmanız için ideal bir zemin oluşturuyor. Hayattan beklentilerinize, ihtiyaçlarınıza, ilişkilerinize daha yakından bakabilirsiniz. Verdiğiniz kadar alabiliyor musunuz? Almaya açık mısınız? Temel sorularınız bunlar olabilir.

ASLAN BURCU - 10 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu Yeni Ay, daima güçlü, cesur ve kendine yetmekle kalmayıp çevresine de sürekli destek olan tarafınızı bir yana bırakıp, incinebilir taraflarınızı da görmenizi sağlayacak. Derindeki yaralarınız, bilinçaltı korkularınız açığa çıkabilir. Yüzleşmekten kaçmazsanız bu süreçten fayda görebilirsiniz.

BAŞAK BURCU - 10 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ne derece anlamlı ilişkiler kurduğunuza, ilişkilerinizi geliştirmek için kendi payınıza düşenlere bakmak bu Yeni Ay’da sizin için faydalı olabilir. Çevrenize yönelttiğiniz eleştirileriniz, kusursuz ilişkilere ya da insanlara dair özleminiz ne kadar gerçekçi? Yeni başlangıçlar için neler yapabilirsiniz?

TERAZİ BURCU - 10 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yeni Ay size mesleki anlamda yeni başlangıçlar getirebilir. İşinizi severek yapıp yapmadığınızı sorgulayabilir, bazı farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Bunların sonucunda iş değişikliği de söz konusu olabilir. Yeni kararlar alıp adımlar atabilirsiniz. 

AKREP BURCU -10 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yurt dışı bağlantılı işler, ilgi alanlarınız ya da mesleğinizle ilgili yeni eğitimler gündeminize gelebilir. Bir seminer, workshop ya da programa kayıt yaptırabilirsiniz. Diğer taraftan bugün yöneticiniz Plüton ile Ay arasındaki zorlayıcı açıya dikkat, ilişkilerde gerilimi tırmandırabilir.

YAY BURCU - 10 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Biraz gergin olduğunuz, iç dünyanızın da karışık olduğu bir süreçte olabilirsiniz. Başkalarıyla ortak işleriniz, ortak kazançlarınız varsa bu konularda yeni kararlar almanız, başlangıçlar yapmanız mümkün. Yeni Ay kendi payınıza düşen maddi-manevi sorumluluklara bakmanızı istiyor.     

OĞLAK BURCU - 10 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu Yeni Ay odağınızı evliliğiniz, uzun vadeli ilişkiniz ya da ortaklığınıza getiriyor. Düzen ve organizasyon konularında başarılı olabilirsiniz ancak bu durum karşı tarafa nasıl hissettiriyor? Onlara yeterince alan tanıyor ya da şefkatle yaklaşıyor musunuz? Bunlara bakmanız gerekebilir.

KOVA BURCU - 10 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Rutinleriniz ya da sorumluluklarınız sizi boğuyor olabilir mi? Ailenize, sevdiklerinize yeterli zamanı ayırıyor musunuz? Bunun için hayatınızda hangi yeni düzenlemeleri yapabilirsiniz? Bu Yeni Ay bunlara bakmanızı istiyor olabilir.

BALIK BURCU - 10 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yeni Ay sizin gündeminize aşkı getiriyor. Yöneticiniz Neptün’ün Ay ile olumlu etkileşiminin de verdiği destekle yeni bir başlangıç yapmanız mümkün. İlişkiler şifalanıyor. Ayrılıklar sona erebilir ya da yeni bir aşk gündeme gelebilir. Akışta kalmaya, sevgi ve şefkati odağınızda tutmaya devam edin.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER

BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR