Koç Burcunda Yeni Ay burçları nasıl etkileyecek? 12 Nisan günlük burç yorumları

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... Burçları bugün neler bekliyor? Astrolog Duygu Demir'in kaleminden 12 Nisan 2021 günlük burç yorumları...


Koç Burcunda Yeni Ay Burçları nasıl etkileyecek? Aşk, kariyer, sağlık... 12 Nisan 2021 pazartesi günü burçları neler bekliyor? Astrolog Duygu Demir, 12 Nisan günlük burç yorumlarını ve Koç Burcunda Yeni Ay'ın etkilerini Elele okurları için kaleme aldı. Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

 
12 NİSAN 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU - 12 NİSAN 2021
Bugün burcunuzda meydana gelen yeni ay ile birlikte tazelik ve ferahlık enerjisi hakim olacak. Elinizi attığınız bir çok şeyi gerçekleştirme imkanınız var, destekleniyorsunuz. Hızlı ve öfkeli çıkışlar ilişkileri zorlayabilir aman dikkat.

BOĞA BURCU - 12 NİSAN 2021
12. evinizde meydana gelecek yeni ay öncesinde sanki olaylar ve hayat biraz kontrolünüz dışında ilerliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Özellikle ilişkilerinizde baskı altında olmanız olası. Biraz daha gözlemci olmak size iyi gelecek.

İKİZLER BURCU - 12 NİSAN 2021
Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay ile birlikte sosyal çevrenizdeki değişimler, planlardaki farklılaşma sizi şaşırtacak. İsteklerinizi ortaya koyma ve çevrenizden destek alma şansınız olacak.

YENGEÇ BURCU - 12 NİSAN 2021
Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay ile birlikte kariyer alanınızda bir çok karar almak gerekecek, harekete geçirecek gücünüz ve enerjiniz de var. Çevrenizde sizinle rekabet eden kişiler olabilir.

ASLAN BURCU - 12 NİSAN 2021
Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay ile birlikte geleceğe yönelik hayallerinizi, hedeflerinizi tekrar gözden geçirecek ve harekete geçmek isteyeceksiniz. Eğitimler, seyahatler, hukuki konular gündeme gelebilir.

BAŞAK BURCU - 12 NİSAN 2021
Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay ile birlikte ortak finansal kararları doğru yönetmek, aile büyükleri ve eş ile alınan kararlar önemli olacak. Bu süreçte daha endişeli ve tedirgin hissettiğiniz zamanlar olabilir, sakin kalmakta fayda var. Çevrenizden çok fazla sağlıkla ilgili haberler alabilirsiniz.

TERAZİ BURCU - 12 NİSAN 2021
Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay ile birlikte ilişkilerde tazelenme ve yenilenme zamanı. Kararı biraz karşı tarafa bırakmakta fayda var; sağlam adımlar atabileceksiniz. İlişkiler gündemi önemli olacak.

AKREP BURCU - 12 NİSAN 2021
Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay ile birlikte iş ortamınızı doğru yönetmek ön plana çıkacak. Sağlıkla ilgili yeni tedbirler almak isteyebilrisiniz. Yeni projelere başlamak isteyebilirsiniz.

YAY BURCU - 12 NİSAN 2021
Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay ile birlikte aşk ve flört alanında hareketlenmeler olacak. Öte yandan kendinizi hobilerinize adayabilir ya da çocuklarla ilgili gündemleriniz olabilir. Hızlı başlangıçlar size iyi gelecek.

OĞLAK BURCU - 12 NİSAN 2021
Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay ile birlikte ev ve aile ortamında, gayrimenkul ile bağlantılı konularda yenilenme yaşanabilir. Yeni kararlar alacak, beraber bir ferahlık hissine ulaşacaksınız.

KOVA BURCU - 12 NİSAN 2021
Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay ile birlikte yakınlarınızla daha çok ilgilendiğiniz, onlara destek olduğunuz bir zaman dilimi olacak. Fikirlerinizi gerçekleştirmek için gerekli motivasyonunuz var. Kendinizi ifade etmek önemli olacak, kararlarınız güçlü.

BALIK BURCU - 12 NİSAN 2021
Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay ile birlikte finansal konularda hesaplarınızı çok daha güçlü yapmakta fayda var. Gelirinizi arttırmak için planlarınız olacak. Bir yandan ani ve hızlı başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER

ÜNLÜLERİN BURÇLARI