Şubat 2024 aylık burç yorumları: Aşk, sağlık, kariyer... Burçları neler bekliyor?

Kışın son ayı Şubat'a merhaba diyoruz. Peki, Şubat ayı burçlar için neler getiriyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu Şubat 2024 aylık burç yorumlarını Astrolog Dilara Yıldızhan kaleme aldı.

Şubat 2024 aylık burç yorumları: Aşk, sağlık, kariyer... Burçları neler bekliyor?

Aylık burç yorumlarını merak edenleri buraya alalım... Peki Şubat ayı astroloji açısından burçlara neler getiriyor? Şubat ayı burç yorumları neler söylüyor? Şubat ayında astroloji için önemli tarihler hangileri? Merak edilen bu soruları  Astrolog Dilara Yıldızhan yanıtladı... İşte Astrolog Dilara Yıldızhan'ın kaleminden Şubat 2024 aylık burç yorumları:

ŞUBAT 2024 AYLIK BURÇ YORUMLARI

Şubat 2024 aylık burç yorumları: Aşk, sağlık, kariyer... Burçları neler bekliyor? - Resim : 1

KOÇ BURCU ŞUBAT 2024 AYLIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koç;

Şubat ayının ilk yarısında; ev, aile, aşk, hobi, çocuklarla ilgili krizsel gelişmeler gerçekleşebilir ancak sonucu güzel olacak diyebilirim. Güçlendiğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Ayrıca maddi kazançlarınız artabilir.

Şubat ayının ikinci yarısında; sosyal çevre, arkadaşlar, grup etkinliklerinde aktif olabilirsiniz. Çok sosyalleştiğiniz, sosyal gruplarda yer aldığınız ve desteklendiğiniz bir süreçte olabilirsiniz. Harcamalara özen gösterebilirsiniz.

25 Şubat’ta başak burcu dolunayı ile; sağlık, çalışma hayatı, takım arkadaşlarınız, evcil hayvanlarınızla ilgili belirsiz süreçler belirli hale gelebilir. Maddi kazançlarınız artabilir.

Şubat ayınız şans ve mutluluk dolu olsun.

 

BOĞA BURCU ŞUBAT 2024 AYLIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğa;

Şubat ayının ilk yarısında; seyahat, eğitim, yakın çevre, aile konularında krizsel gelişmeler ve sonlanmalar gerçekleşebilir. Yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk alanlarında ise şans ve fırsatlar sizinle olabilir. Aşk hayatınızda sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Şubat ayının ikinci yarısında; kariyer, iş hayatınızda yeni başlangıçlar gerçekleşebilir ancak krizsel süreçler ve kayıplarda gerçekleşebilir. İş değişikliği, yeni iş alanlarına yönelebilirsiniz. Çok çalışacağınız ve mücadele gerektiren durumlar içinde kalabilirsiniz.

25 Şubat’ta başak burcu dolunayı ile; aşk, çocuk, ev, aile, hobi, borsa, tatil konularında belirsizlikler belirli hale geliyor ve güzel gelişmelerle kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Sağlık sorunlarınız ise azalmaya başlayabilir.

Şubat ayınız şahane geçsin.


İKİZLER BURCU
 ŞUBAT 2024 AYLIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler;

Şubat ayının ilk yarısında; para, kazançlar, finans, kardeşler, eğitim, seyahatlerde bazı sorunlar ve bitişler gerçekleşebilir ancak bu sizin için güzel gelişmelere sebep olabilir. Finans, sağlık konularında ani iyileşmeler, fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda da hayallerinizin peşinizden gitmeniz için yeni süreçler başlayabilir.

Şubat ayının ikinci yarısında; yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk veya uzak akrabalarınızla ilgili konularda güzel başlangıçlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak sağlık sorunlarına ve psikolojik durumunlar sizi zorlayabilir.

25 Şubat’ta başak burcu dolunayı ile; ev, aile, kardeşler, seyahat, eğitim, yakın çevrenizle ilgili belirsizlikler belirli hale geliyor olacak ancak bazı sorunlarla, iletişimde çatışmalarla karşılaşabilirsiniz.

İş hayatınızda değişimler gerçekleşebilir. Yine de ilahi koruma sizinle olacak. Ayrıca aile içi sağlık sorunları da iyileşme sürecine girebilir.

Şubat ayınız şahane geçsin.

 

YENGEÇ BURCU ŞUBAT 2024 AYLIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yengeç;

Şubat ayının ilk yarısında; fiziksel değişim, sağlık, para, kazançlarla ilgili bazı sorunlar gerçekleşebilir. Ayrıca sosyal çevrenizde karışıklık gerçekleşebilir. Partner, ortaklıklarla ilgili ani güzel gelişmeler gerçekleşebilir ve özellikle sosyal grup, arkadaşlarla ilgili ani gelişmeler gerçekleşebilir.

Şubat ayının ikinci yarısında; finans, ödeme, vergi, borçlar, krediler veya sağlıkla ilgili ani gelişen sorunlar içinde kalabilirsiniz ve sosyal çevrenizden dolayı harcamalarınız artabilir.

25 Şubat’ta gerçekleşecek dolunay ile; maddi kazançlar, yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahatlerle ilgili belirsizlikler belirli hale geliyor olacak. Şanlı bir dönemde olacaksınız. Sosyal çevrenizin desteği ile yani kazanç kapıları aralanabilir.

Şubat ayınız şahane geçsin.

 

ASLAN BURCU ŞUBAT 2024 AYLIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslan;

Şubat ayının ilk yarısında; hastane, sağlık, gizli düşmanlar veya sosyal kimlik, vizyon, kişisel gelişim alanlarında bazı sorunlarla, manipülasyonlarla karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda ise sorunlar büyüyebilir. Ancak ani fırsatlarla da karşılaşabilirsiniz.

Şubat ayının ikinci yarısında; partner, ortaklık, mahkeme konularında ani değişimler, kariyer hayatınızda sorunlar gerçekleşebilir. Birebir ilişkileriniz ben-sen dengesini kurmakta zorlanabilirsiniz. Manipülasyonlara karşı dikkat etmeniz tavsiyemdir.

25 Şubat’ta gerçekleşecek dolunay ile; para, kazançlar, kişisel gelişim, fiziksel değişim konularında yeni adımlar atabilirsiniz. Yurt dışı, eğitim, seyahat, iş hayatınızda şanslı gelişmeler gerçekleşebilir. Sonlanmalar, güzel başlangıçlara sebep olabilir.

Şubat ayınız şahane geçsin.

 

BAŞAK BURCU ŞUBAT 2024 AYLIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Başak;

Şubat ayının ilk yarısında; sosyal çevre, hastane, sağlık alanlarında krizsel gelişmeler gerçekleşebilir. Güçlü kişilerin manipülasyonu gerçekleşebilir. Stratejik olmanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca çocuk, aşk, hobi, tatil, eğitim, yurt dışı alanlarında ani sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Şubat ayının ikinci yarısında; çalışma hayatı, sağlık, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarla ilgili ani sorunlar, seyahatte engellerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde özellikle gündelik hayattaki sorunları çözmek için düzenli bir hayat programı yapabilirsiniz.

25 Şubat’ta gerçekleşecek dolunay etkisiyle; fiziksel değişim, sağlık, hastane, psikolojik süreçlerde şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz ancak partner ve ortaklık alanlarında bazı sorunlar gerçekleşebilir. Yurt dışı, para, kazançlar, sağlık konularında ilahi koruma sizinle olacak.

Şubat ayınız şahane geçsin.

 

TERAZİ BURCU ŞUBAT 2024 AYLIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Terazi;

Şubat ayının ilk yarısında; kariyer, iş, sosyal çevrenizle ilgili güçlü değişimler gerçekleşebilir ancak sizin için çok güzel gelişmeler de peşi sıra gelebilir. Ev, aile, finans, arsa, toprak, gayrimenkul konularında ani sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Şubat ayının ikinci yarısında; çocuk, hobi, sanat, aşk alanlarında ani başlangıçlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde sağlık veya ödeme, borç konularında bazı sorunlar gündeme gelebilir. Ancak her şeye rağmen şans sizinle olacak.

25 Şubat’ta gerçekleşecek dolunay ile; sosyal çevre, hastane, sağlık, gizli düşmanlar gibi konularda bitişler, sonlanmalar gerçekleşebilir ancak bu dönemde sağlık ve finans alanlarında güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Bereketiniz artabilir. Sağlık sorununuz olursa korunuyorsunuz.

Şubat ayınız şahane geçsin.

 

AKREP BURCU ŞUBAT 2024 AYLIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Akrep;

Şubat ayının ilk yarısında; iş, kariyer, yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk alanında krizsel süreçler gerçekleşebilir. Bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ayrıca eğitim, seyahat, partner, ortaklıkla ilgili ani süreçler içinde kalabilirsiniz. Beklenmedik gelişmeler, ani seyahatler bambaşka gelişmelere sebep olabilir.

Şubat ayının ikinci yarısında; ev, aile, gayrimenkul konularında beklenmedik gelişmeler, kopmalar, değişimlerle yeni süreçlere adım atabilirsiniz. Akışta kalmanız tavsiyedir.

25 Şubat’ta gerçekleşecek dolunay ile; sosyal çevre, kariyer, iş hayatınızda belirsizlikler belirli hale geliyor olacak. Ayrıca sağlık alanında şans ve şifalanma gerçekleşebilir. Partner veya ortaklıkla ilgili sorunları aşmanıza yardım edecek gelişmeler gerçekleşebilir.

Şubat ayınız şahane geçsin.

 

YAY BURCU ŞUBAT 2024 AYLIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yay;

Şubat ayının ilk yarısında; finans, sağlık, yurt dışı, eğitim, hukuk alanlarında krizsel gelişmeler gerçekleşebilir ancak sonuç sizin için güzel gelişmeler sebep olabilir. Ayrıca maddi kazançlar, gelirlerle ilgili ani sürprizlerle güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Para akışınız hızlanabilir.

Şubat ayının ikinci yarısında; yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahatlerle ilgili yeni başlangıçlar ve ani değişimler gerçekleşebilir. Çalışma hayatınızda iletişim sorunları yeni başlangıçlara sebep olabilir. Trafikte dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum.

25 Şubat’ta gerçekleşecek dolunay ile; kariyer, iş, yurt dışı, uzak akraba, hukuk alanlarında belirsizlikler sonuçlanabilir ancak bazı krizsel durumlar içinde kalabilirsiniz. Ancak size yardım edecek kişilerin desteği de olacaktır. Sağlıkla ilgili sorunlarınız çözüme kavuşabilir. Çalışma hayatınızdaki iniş, çıkışlar nihayete erebilir.

Şubat ayınız şahane geçsin.

 

OĞLAK BURCU ŞUBAT 2024 AYLIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlak;

Şubat ayının ilk yarısında; finans, sağlık, partner, ortaklıkla ilgili alanlarda zorlanmalar, krizsel süreçler gerçekleşebilir. Gücünüzü doğru kullanmanız gereken, stratejik ilerlemeniz gereken olaylar içinde kalabilirsiniz.

Şubat ayının ikinci yarısında; para, kazançlarla ilgili bazı sorunlarla, ani kayıplarla karşılaşabilirsiniz. Çocuk, hobi, tatil konularından dolayı harcamalarınız artabilir. Bu dönemde çok çalışıp, kazanabilir ama harcamalarınız da artabilir.

25 Şubat’ta gerçekleşecek dolunay ile; yurt dışı, eğitim, seyahat, finans, vergi, ödemelerle ilgili şans ve güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Bu dönemde özellikle kazançlarınızı doğru değerlendirmeniz tavsiyedir.

Şubat ayınız şahane geçsin.

 

 

KOVA BURCU ŞUBAT 2024 AYLIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Kova;

Şubat ayının ilk yarısında; partner, ortaklık, sağlık, çalışma hayatı veya evcil hayvanınızla ilgili bazı gelişmeler sizi zorlayabilir, gücünüz sınanabilir. Ancak ev, aile, sağlık, alanlarında ani güzel sürprizlerle de karşılaşabilirsiniz. Maddi kazançlarınız artabilir.

Şubat ayının ikinci yarısında; sosyal kimlik, imaj, vizyon konularında ani değişimler ve yeni kararlar alabilirsiniz. Aile içinde bazı sorunlarla, yüzleşmelerle karşılaşabilirsiniz. Ev değişikliği kararı alabilirsiniz.

25 Şubat’ta gerçekleşecek dolunay ile; partner, ortaklık, mahkeme, finans veya sağlık alanlarında belirsizlikler belirli hale geliyor olacak. Bu dönemde aile, ev, toprak, gayrimenkulle güzel sonlanmalar gerçekleşebilir.

Şubat ayınız şahane geçsin.

 

 

BALIK BURCU ŞUBAT 2024 AYLIK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Balık;

Şubat ayının ilk yarısında; aşk, tatil, çocuk, çalışma hayatı, sağlık alanlarında krizsel sonlanmalar gerçekleşebilir. Sosyal çevrenizde değişimler tetiklenebilir.

Şubat ayının ikinci yarısında; hastane, sağlık, gizli düşmanlarla ilgili sorunlar gerçekleşebilir. Kazalara dikkat etmeniz tavsiyedir. Bu dönemde iletişim sorunları, eğitimde aksamalar yeni bir alana geçmenizi sağlayabilir.

25 Şubat’ta gerçekleşecek dolunay ile; partner, ortaklık, mahkeme, çalışma hayatı, sağlıkla ilgili belirsizlikler sonlanacak. Ve yeni imza, sözleşmeler, yakınlarınızın desteği sizinle olabilir. Sağlığınıza bu dönemde dikkat etmenizi tavsiye ediyorum.

Şubat ayınız şahane geçsin.

 

Elele astroloji sayfalarında günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyum tablosunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz...  

İLGİLİ İÇERİKLER